Prodej bytu 3+1 s balkonem, Králův háj, Lbc

jedna z nelepších lokalit v Liberci

10 minut do centra, 5 minut k přehradě

nádherný výhled na Ještědský hřeben

provozní náklady do 3.500,- Kč

Popis nemovitosti

Nabízím Vám zajímavou příležitost pořídit bydlení v jedné z nejžádanějších lokalit Liberce a to na Králově háji.

Byt je zajímavý především díky možnosti upravit dispozici dle svých představ, nádhernému výhledu, velmi nízkým provozním nákladům a samozřejmě lokalitě. 

 

LOKALITA:

Ulice Dvorská se nachází na okraji Králova háje a díky tomu nabízí pěší dostupnost do centra města během 10 minut nebo naopak využití klidové zóny kolem přehrady, kterou máte 5 minut od domu. Tato lokalita se vyznačuje především klidem, blízkostí přírody a bezpečím pro rodinné bydlení. 
Nedaleko domu pak najdete základní i mateřskou školu, zastávku autobusu, potraviny či restauraci. Kompletní občanská vybavenost je pak v centru města. 

DŮM:

Jedná se o běžný dvou vchodový panelový dům o 8 podlažích, který byl postaven kolem roku 1960. V posledních 10 letech prošel kompletní revitalizací tedy: zateplení pláště, nová střecha, nové výtahy, kompletní rozvody v domě, rekonstrukce společných prostor a hlavně vlastní plynová kotelna. Dům nabízí bezbariérový přístup. 
Dům má velmi dobře nastavené hospodaření a díky tomu vychází měsíční náklady včetně všech spotřeb kolem 3.500,- Kč pro 3-4 člennou rodinu. 
Parkování je řešeno na pozemku před domem, který patří k domu a zároveň v okolních ulicích. Parkování je bez větších problém. 

BYT:

Bytová jednotka nabízí při podlahové ploše 65 m2 aktuální dispozici 3+1, kterou je při rekonstrukci možné upravit na 3+kk.

Oceníte 2 samostatné neprůchozí ložnice nebo prostor pro vestavěnou skříň v předsíni. Obývací pokoj je díky své velikosti 3,3 x 7,6 metru velmi prostorný a nabízí tak možnost úpravy na obývací pokoj s kuchyňským koutem. Prostornost místnosti umocňuje panoramatický výhled z balkonu. Díky jihovýchodní orientaci tak vidíte panorama od Císařského kamene až po Ještěd a zároveň máte dostatek slunce po celý den. Naopak z ložnice je krásný výhled do lesů kolem přehrady. 
Aktuální stav bytu je určen k rekonstrukci, při které můžete snadno upravit dispozici místnosti viz půdorys. Je možné vybudovat samostatnou koupelnu a WC nebo naopak vybudovat navíc šatnu či technickou místnost. Fantazii a tvořivosti se meze nekladou. Cena rekonstrukce je odhadována v rozmezí 250 - 500 tis. Kč, dle náročnosti zadání. V bytě byli loni instalována nová plastová okna. Zároveň je možné zachovat parketové podlahy, které stačí pouze přebrousit. 

Fotografie interiéru ve fotogalerii jsou vizualizace, reálné fotografie interiéru Vám rád na požádání zašlu.

 

Půdorys bytu: 

 

Pro klienty zajišťuji ve spolupráci s mými partnery zdarma konzultaci financování koupě této nemovitosti, kdy najdeme nejvýhodnější řešení Vaší konkrétní situace. 

 

cena nemovitosti

2.700.000,- Kč

konečná cena vč. právního a realitního servisu

 

V případě zájmu o prohlídku či více informací mě kontaktujte přes kontaktní formulář na konci této stránky

Zdeněk Milfajt - MILFAJT REALITY

Novinky a zajímavosti z mé práce a realitního oboru můžete sledovat na sociálních sítích: 

  FACEBOOK

  INSTAGRAM

 

* z důvodu absence PENB při počátku inzerce je nemovitost dočasně zařazena do kategorie G. 

Fotogalerie

Kontaktní formulář