Jedinečný byt 4+1, výměra 142 m2, Liberec - Staré Město

splňte si svůj sen, realizujte svůj projekt, vybudujte svůj domov

BYTOVÁ JEDNOTKA VE VILE Z ROKU 1916

kompletní jedno podlaží + rozšíření o půdní prostor

JEDINEČNÁ LOKALITA STARÉHO MĚSTA

vlastní zahrada, garáž, sklep

Popis nemovitosti

jedinečná lokalita s jasně definovanou okolní zástavbou

místo, které díky jedinečnosti neztrácí investiční hodnotu

možnost vybudování 2 bytových jednotek

vymezená vlastní část zahrady + garáž

 

Nabízím prodej bytové jednotky v 1.patře historické vily z roku 1916, která se nachází v nejlukrativnější lokalitě Liberce přímo vedle zoologické a botanické zahrady. 

Vila se nachází v ulici Gorkého, která je souběžná s Masarykovou ulicí, která tvoří tepnu Lidových sadů, které nabídnou své klidné okolí, mnoho zeleně, historickou zástavbu, muzeum, galerii, kavárny, restaurace, wellness, parky i dětské hřiště. Stejně tak je zde velmi oblíbená základní škola v Lesní ulici.
Díky takto komplexní občanské vybavenosti patří tato lokalita mezi nejlukrativnější a nejdražší lokace města. V dlouhodobém výhledu je vysoký předpoklad dalšího růstu obliby a exkluzivity této čtvrtě. Zejména proto, že zde již není plánována další výstavba a okolí je tak již jasně definováno. 
Jistě oceníte dostatek parkovacích míst jak přímo před domem, tak v okolních ulicích. Pro Váš automobil je pak možné využit vlastní garáž na zahradě nebo parkování ve dvoře.
K bytové jednotce náleží vymezená část zahrady a jedna garáž. Je na budoucím majiteli zda vybuduje další parkovací stání či venkovní posezení. 

Vila samotná nabízí 4 podlaží, z čeho jsou 2 podlaží obytná a každé tvoří jednu bytovou jednotku. V suterénu jsou pak sklepní prostory vymezené prohlášením vlastníka pro každý byt samostatně. Podkrovní prostor je pak k užívání výlučně pro nabízenou bytovou jednotku a nabízí tak možnost rozšíření bytu do podoby mezonetu s možností vybudování střešní terasy. Další variantou je pak vybudování 2 samostatných jednotek.

Vila je aktuálně ve vlastnictví 2 spolumajitelů- rozděleno na bytové jednotky a společné prostory definované prohlášením vlastníka. Druhý majitel aktivně rekonstruuje svou bytovou jednotku a společně s novým vlastníkem se bude podílet na opravách fasády, střechy, společných prostor a rozvodů, které je třeba v domě revitalizovat. 

Byt samotný pak při podlahové ploše 142 m2 nabízí aktuální dispozici 4+1 se zimní zahradou, balkonem a velmi prostornou vstupní halou.
Pro budování a rozšíření bytu je možné využít společné schodiště, půdní prostory i úpravy střešní konstrukce, aby vznikla zmíněná střešní terasa. 
Aktuálně je bytová jednotka neobývaná. Před několika lety proběhly dílčí rekonstrukce, bohužel aktuální stav je předurčen ke kompletní rekonstrukci resp. výstavbě nové bytové jednotky. 
Vytápění je řešeno vlastním plynovým kotlem pro tuto jednotku, dodávka vody a elektřiny je z veřejných sítí. Odkanalizování je napojeno na městkou kanalizaci. 

Tato nabídka je výzvou pro klienta, který chce realizovat svou vizi o nadstandardním bydlení jak lokalitou tak dispozicí. Můžete zde realizovat všechny Vaše sny a představy. 

 

Pro klienty zajišťuji ve spolupráci s mými partnery zdarma konzultaci financování koupě této nemovitosti, kdy najdeme nejvýhodnější řešení Vaší konkrétní situace. 

Orientačně si můžete financování spočítat zde v hypotéční kalkulačka

 

cena nemovitosti

5.700.000,- Kč

konečná cena vč. právního a realitního servisu

 

V případě zájmu o prohlídku či více informací mě kontaktujte přes kontaktní formulář na konci této stránky

Zdeněk Milfajt - MILFAJT REALITY

Novinky a zajímavosti z mé práce a realitního oboru můžete sledovat na sociálních sítích: 

  FACEBOOK

  INSTAGRAM

 

Z důvodu absence PENB je nemovitost dočasně zařazena do kategorie G.

Fotogalerie

Kontaktní formulář