REZERVOVÁNO - Prodej bytu 2+kk se zahradou, Zeyerova, Liberec

VÝMĚRA 43 M2

KOMPLETNÍ NÁKLADY 3.000,- KČ/MĚSÍC

1.PATRO CIHLOVÉHO ZREKONSTRUOVANÉHO DOMU K DISPOZICI ZAHRADA, KOLÁRNA, KOČÁRKÁRNA

ŽÁDANÁ LOKALITA NEDALEKO CENTRA MĚSTA

 

Popis nemovitosti


        Právě tyto parametry splňuje byt, který bych Vám rád nabídnul k prodeji. Dispozice bytu 2+kk při výměře 43 m2 nabídne dostatek prostoru pro pohodlné bydlení 2 osob, kteří se chtějí bezstarostně nastěhovat a rovnou v bytě bydlet. Díky kompletní rekonstrukci v roce 2014 je byt v naprosto perfektním stavu bez nutnosti jakékoli investice.
V rámci rekonstrukce bych rád zmínil insalaci zakázkovou kuchyňskou linku od zn. Sýkora, dřevěné podlahy z Jasanu, designové dřevěné dveře vč. zárubní z masivu či vkusně a prakticky řešená koupelna. V ložnici byly instalovány vestavné šatní skříně, které jsou součástí prodeje. Samozřejmostí jsou pak plastová okna, nové rozvody elektřiny či vody v bytě. Vytápění bytu a ohřev vody je řešen centrální plynovou kotelnou.
Byt se nachází v 1.patře cihlového bytového domu, který prošel celkovou rekonstrukcí. Ve společných prostorech domu je možné užívat kolárnu či kočárkárnu. K bytu náleží sklepní kóje. Zajímavostí a výhodou je možnost využívání zahrady, která je společná pro obyvatele domu, pro posezení u kávy či letní grilování je naprosto ideální. 
Dům samotný se nachází v ulici Zeyerova přímo za Malým divadlem, přibližně 700 metrů od liberecké radnice. Zeyerova ulice je slepá a tak je zde minimální provoz. V blízkosti je k dispozici zastávka MHD, kavárna, pekárna, EKO Park či cyklostezka. Lokalita je vhodná pro někoho kdo hledá blízkost centra města, ale zároveň chce být stanou od jeho hluku. Bezproblémové parkování je zajištěno na ulici přímo před domem.

Kontaktujte mě telefonicky či emailem, rád si s Vámi domluvím prohlídku bytu, kde Vám předám veškeré informace k bytu. 
Svým klientům zajišťuji ve spolupráci s mými partnery výhodné financování koupě nemovitosti, kdy veškeré konzultace zajišťujeme zdarma. Při využití této formy financování je rezervační poplatek vratný ve výši 100% a to při odstoupení od koupě z důvodu nevyřízení hypotéčního úvěru.

Cena bytu: 2.290.000,- Kč
konečná cena vč. všech poplatků a právního servisu

Zdeněk Milfajt
MILFAJT REALITY

  +420 606 786 700

  info@zdenekmilfajt.cz 

 FACEBOOK

 

Z důvodu absence PENB při počátku inzerce byla nemovitost dočasně zařazena do kagegorie G.

 

 

Fotogalerie

Kontaktní formulář