Prodej RD na trojmezí, Uhelná,Hrádek nad Nisou

dispozice 3+1

pozemek 1000 m2

nádherná polosamota u lesa

20 minut automobilem z LBC

Popis nemovitosti

Nabízím Vám  příležitost jak za cenu bytu 2+kk v Liberci můžete koupit krásný a prostorný rodinný dům v trojzemí na hranici České Republiky, Polska a Německa. 

 

Lokalita:

Dům se nachází v obci Uhelná, která je částí Hrádku nad Nisou a plynule navazuje na obec Václavice. Jedná se o lokalitu přímo na hranicích s Polskem, která nabízí kliedné okolí, výhled do krajiny či možnost využití cyklostezek v rámci trojzemí. Jistě oceníte výbornou dopravní dostupnost, automobilem do Liberce jste za 20 minut, 10 minut do Hrádku nad Nisou či 15 minut do Žitavy. V těchto městech také najdete veškerou občanskou vybavenost. 
Do obce jezdí pravidelná autobusová linka.  

Dispozice domu: 

Dům obdélníkového půdorysu o zastavěné ploše cca 200 m2 nabízí klasickou konstrukci jednoho obytného podlaží a půdy se sedlovou střechou.
Aktuálně je dům řešen jako 3+1. Kdy v levé části od vstupu najdeme dvě prostorné ložnice (první je průchozí). V pravé části pak hlavní obytná místnost s menší kuchyní. Ze vstupní chodby pak můžeme jít do koupelny, do sklepa, na půdu a do přístavby za domem. 
Sklep je pod částí domu o výměře cca 14 m2. Půda je k dispozici nad celou obytnou částí, v její pravé části slouží jako letní ložnice, zbylá část slouží jako sklad. 
Před domem je přistavena vstupní veranda, za domem jsou pak 2 přístavky na zahradní techniku a nářadí. 

Technický stav domu: 

Dům nabízí zděnou konstrukci s velmi masivními obvodovými zdmi (80 cm), nikde není patrná vlhkost či statické problémy se zdivem. 
Střecha je sedlová s pálenou taškou, která byla z 2/3 vyměněna. Jedná se o jednochou venkovskou skladbu střechy., která není nijak zateplena. 
Vytápění domu je řešeno elektrickým kotlem - nové rozvody topení (měď). A krbem a kamny na tuhá paliva v obytných místnostech. 
Ohřev vody řešen elektrickým bojlerem. Zdroj vody je obecní vodovod. 
Odkanalizování řešeno vlastní jímkou. 
Okna jsou dřevěná špaletová v dobrém stavu. 

Zahrada: 

K domu patří rovinatý pozemek okolo domu o celkové ploše cca 800 m2, který je z velké části zatravněn a osázen několika okrasnými keři. 

V případě zájmu o fotografie interiéru mě kontaktujte a rád Vám je zašlu na email.

Pro klienty zajišťuji ve spolupráci s mými partnery zdarma financování koupě tohoto domu, kdy připravíme nejvýhodnější řešení Vaší konkrétní situace. 

Orientačně si můžete spočítat financování koupě nemovitosti zde:  hypotéční kalkulačka

 

Cena nemovitosti

1.700.000,- Kč

konečná cena vč. právního a realitního servisu

 

V případě zájmu o prohlídku či více informací mě kontaktujte

přes kontaktní formulář na konci této stránky

 

Zdeněk Milfajt

MILFAJT REALITY

Novinky a zajímavosti z mé práce a realitního oboru můžete sledovat na sociálních sítích: 

 FACEBOOK

 INSTAGRAM

 

Z důvodu absence PENB při počátku inzerce byla nemovitost dočasně zařazena do kagegorie G.

Fotogalerie

Kontaktní formulář