Pana Milfajta mohu vřele doporučit. Prodej bytu zařídil k mé plné spokojenosti, vše proběhlo hladce a bez „nečekaných komplikací“. Oceňuji především jeho férové a vstřícné jednání, flexibilitu, maximální informovanost o všech krocích prodeje a snahu co nejméně zatěžovat klienta nezbytnou agendou. Rád se na něj v případě potřeby zase obrátím.
Spolupráce s panem Milfajtem po celou dobu obchodu probíhala bez zádrhelů a zdržení. O celý prodej se postaral od začátku do konce, kdy nás zastoupil ve všech jednáních. Drobné problémy, které prodej přinesl vyřešil bez naší pomoci. Takto jsem si představoval realizaci prodeje nemovitosti přes realitní kancelář. Spolupráci s panem Milfajtem a MILFAJT REALITY mohu vřele doporučit.
Koupě bytu, Liberec - Rochlice. Se Zdeňkem jsem právě dokončil nákup investičního bytu v Liberci a chci se podělil o zkušenost s jeho přístupem. Od počátku mi podal maximum informací, které mi pomohly v dalším rozhodování. Nad rámec prodeje mi zajistil financování koupě a spočítal rámcovou návratnost investice. Prodej samotný pak i přes některé zádrhele dovedl bez problémů k úspěšnému konci. Jako bonus zajistil převod nájemních smluv i předání bytu včetně navýšení nájemného, tak aby vycházelo k výpočtům investice. S jeho prací i přístupem jsem byl spokojený a rád ho doporučím mým známým. O mé spokojenosti vypovídá i to, že o nájem bytu se mi bude dále starat právě pan Milfajt.
Pana Milfajta všem vřele doporučuji, je to profesionál na svém místě. Výborná komunikace, poradenství, perfektní zprostředkování a velice rychlé jednání. S další svoji příležitostí ho opět oslovím.
Na pana Milfajta jsme dostali doporučení od přátel. V krátkém čase nám pomohl s nalezením vhodného nájemníka do našeho bytu. Cením si jeho osobního přístupu, flexibility a zodpovědnosti při zprostředkování pronájmu. Vřele doporučuji.
S panem Milfajtem jsem se setkal v rámci zařizování pronájmu bytu na pražských Vinohradech. Vše od samého počátku probíhalo podle dohody a i po uzavření nájemní smlouvy probíhá komunikace s panem Milfajtem na výbornou. Pana Milfajta tedy mohu vřele doporučit. Zdeněk Milfajt je realitní makléř, poradce, specialista a v neposlední řadě odborník s pravděpodobně nejpropracovanějším logem společnosti na české podnikatelské scéně! :)
Prodej parcely proběhl opět v klidu a profesionálně. Vynikající komunikace a informovanost. Nemusel jsem hledat odpovědi na praktické dotazy kupujícího spojené s jeho následným užíváním pozemku, Zdeněk vše zjistil a vyřídil. Těším se na další obchod se Zdeňkem Milfajtem.
Pana Milfajta velmi vřele doporučuji, je to člověk na správném místě a i mě pomohl s nákupem nemovitosti. Vše proběhlo super. Takto zapáleného člověka do své práce už jsem dlouho neviděl. Každopádně až zase budu řešit něco dalšího odhleně nemovitosti rozhodně se na něj znovu obrátím!
Se Zdenkem jsem se poprvé setkala, když jsem před pěti lety potřebovala velmi rychle najít podnájem. Díky jeho profesionálnímu přístupu jsem do týdne bydlela. Vždy, když jsem v podnájmu potřebovala něco řešit, se choval velmi lidsky a se zájmem. Když jsem se rozhodla hledat vlastní bydlení, věděla jsem, že jediný, s kým jsem ochotná toto řešit, je právě Zdeněk. Musím říct, že moje důvěra v něj se mi velmi vyplatila. Náš první rozhovor o vlastním bydlení byl na začátku září, v listopadu jsem měla koupený byt a Vánoce trávila ve svém. Koupě bytu jsem se děsila - kvůli papírování, hypotéce, technickému stavu bytu. Ve skutečnosti jsem na nic nebyla sama. Velké díky mu patří nejen za podporu při procesu koupě a doporučení hypotéčního poradce, ale i za zájem, který projevil, ve chvíli, kdy jeho práce oficiálně skončila. Neumím si představit, že by se jiný makléř zajímal o to, jestli proběhlo stěhování v pořádku, jestli jsou připojené energie a jak proběhly svátky v novém bytě. Právě ten osobní zájem a lidskost je to, co Zdenka odlišuje od ostatních. A to je důvod, proč se na něj znovu obrátím, pokud bych bydlení měla znovu řešit. S díky, Žofie Sandtmann
Moc realitních makléřů jsem zatím nepotkal, ale pan Zdeněk Milfajt mi ukázal, že rozhodně nemůžeme všechny makléře házet do jednoho pytle. Nabízený byt kvalitně nafocen, jasně v inzerátu vypsaná cena a to nejdůležitější byla výborná komunikace. Nebyl problém domluvit si dvě prohlídky bytu a vždy byl dodržen smluvený čas. Vše slíbené od A do Z dodržené, takže za mě veliká spokojenost a pokud někdy budu hledat větší byt, vím na koho se můžu obrátit. **Pronájem bytu 2+kk, Nádvorní, Liberec**
Pan Zdeněk Milfajt je jeden z nejlidštějších realitních makléřů, které jsem prozatím potkal. Již po telefonické komunikaci bylo zřejmé, že se jedná o sympaťáka. O tom, že je to sympaťák, jsem se přesvědčil na osobní schůzce. Mohu ho jen a jen doporučit, po celou dobu byl komunikativní, na mé dotazy odpovídal velmi rychle, vše za mě zařídil. Všechny termíny i s časy vždy dodržel. Dodržel vždy i to, co mi slíbil. Byl na něj opravdový spoleh. Nemohu nic vytknout! Doslova špičková péče o klienta. V případě, že bych potřeboval v budoucnu řešit bydlení či prodej vlastní nemovitosti, nebudu váhat ani minutu a obrátím se opět na pana Milfajta. :) **Pronájem bytu, Sluneční stráň, Liberec**
Zdendu jsem oslovila již při hledání nájemce do svého bytu, když jsem se stěhovala. Volba byla jasná, neboť jsem ho znala z předchozí práce a věřila mu. Nezklamal, vše klaplo a když došlo na prodej bytu, řešila jsem, zda do toho jít s realitkou nebo sama. Našli jsme společnou řeč a na všem jsme se domluvili. Vzhledem k tomu, že jsem prodávala byt z druhé strany republiky, bylo to nejlepší rozhodnutí, které jsem mohla učinit. Ač byl prodej komplikovaný a co šlo, nám házelo klacky pod nohy, vše dopadlo dobře. Velmi oceňuji rychlé jednání a vysokou operativnost. Jakmile se objevil problém (ne na naší straně), ihned se to řešilo. Velkým plusem je, že Zdenda je realiťák na svém místě, který dělá svoji práci srdcem. **Prodej bytu 2+1, Mšenská, Jablonec nad Nisou**