Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Prodej bytu 3+kk, 85 m2 Turnovská ulice, Jablonec nad Nisou

BYTOVÁ JEDNOTKA PO CELKOVÉ REKONSTRUKCI VE VÝBORNÉM STAVU

Parkování ve dvoře ⎮ Vlastní zahrada za domem

výhodný poměr ceny bytu na m2

byt 66 m2, příslušenství 20 m2

Sklep  Půda

 

Popis nemovitosti

Ať hledáte vlastní bydlení nebo zajímavou investici, byt na Turnovské Vás bude zajímat. 

VELIKOST, DISPOZICE, CENA A PŘÍSLUŠENSTVÍ

Přesně to jsou jeho hlavní výhody.

Lokalita: 

Dům se nachází v Turnovské ulici, která je na hlavním tahu z Jablonce směrem na Prahu. 
Tato lokalita Vám nabídne kompletní občansou vybavenost v pěší dostupnosti. Pár kroků od domu je obchodní park v čele s Kauflandem. Pár minut chůze Vás dělí od školy i školky, centra města, obchodu nebo pošty. Tožéž platí o vlakovém nádraží, zastávce MHD i konečné tramvaje. Na dosah ruky máte vše, co ke kvalitnímu bydlení potřebujete.
Ačkoli se jedná o rušné místo, dokáže nabídnout i klid a přírodu. Přibližně 800 metrů od domu je k dispozici sportovní areál Srnčí důl, kde je například discgolfové hřiště. 
Pokud jste fanoušky zimních sportů, oceníte zastávku skibusu nedaleko domu a blízkost Bedřichova, v létě naopak využijete cyklostezku směrem na Rádlo. 
Parkování je vyřešeno na vlastním pozemku, kde k bytu náleží parkovací místo. Další stání jsou k dispozici na ulici před domem.

Dům: 

Třípodlažní cihlový dům prochází v posledních letech postupnou revitalizací. V tuto chvíli je nová fasáda, nová střecha, provedena výměna rozvodů (stoupaček), sanace sklepů a pokračuje se v dalších úpravách. 
Zásadní výhodou je společná zahrada u domu, která z části funguje pro parkování vlastníků a z části pro volnočasové aktivity - posezení, grilování a tak dál. 
V suterénu domu jsou k dispozici sklepy, každý z bytů má svou prostornou kóji. Stejným způsobem je vyřešena půda. 

O dům se zodpovědně stará SVJ, které funguje velmi dobře a zajišťuje bezproblémový chod domu bez dlužníků a nejasností v hospodaření. Správu domu zajišťuje Jablonecká správcovská kancelář REWA.

Bytová jednotka: 

Byt je umístěn v 1. nadzemním podlaží s jihozápadní orientací. Okna bytu jsou umístěna dostatečně vysoko nad terénem, aby bylo zajištěno soukromí v bytě. 

Celková výměra bytu včetně příslušenství je 85 m2, byt samotný nabízí podlahovou plochu 65 m2
Dispozičně je byt nyní řešen jako 2+1, který jde poměrně snadnou úpravou či změnou dispozici využívat jako 3+kk. O možné úpravě dispozice se můžete přesvědčit níže na orientačním půdorysu. 

      

Aktuálně byt nabídne velmi prostorný obývací pokoj, kuchyň s místem pro jídelní stůl, ložnici, malou komoru a koupelnu propojenou s WC. Naopak po úpravě je možné vybudovat prostorný byt 3+kk se 2 samostatnými ložnicemi. Poslední variantou je využít současný obývací pokoj jako další ložnici (dětský pokoj) a ze současné kuchyně vybudovat skromější obývací pokoj s kuchyňským koutem. Další výhodou jsou úložné prostory mimo byt, půda o výměře téměř 12 m2 a sklep o výměře 8 m2.

Díky jihozápadní orientaci je byt velmi příjemně světlý a také teplý. Okna jsou orientována do Turnovské ulice a jsou osazena izolačním trojsklem, které velmi dobře odhlučňuje ruch z ulice. 
Byt samotný prošel kompletní rekonstrukcí v roce 2018 a je ve výborném stavu, který je ihned připraven k nastěhování. Za zmínku stojí kompletně nové podlahy, které jsou tepelně odizolované a následně použit vynil a dlažba. K tepelnému komfortu též přispívají snížené stropy. V případě zájmu je možné ponechat v bytě část nábytku.

Vytápění bytu a ohřev vody je řešen vlastním plynovým kotlem, který je umístěn v koupelně. Samozřejmostí je samostatné měření spotřeby vody, elektřiny i plynu. 
 
Měsíční platby spojené s provozem domu jsou velmi rozumné. Čeká Vás úhrada ve výši 2.045 Kč do fondu oprav a zálohy na provoz domu a spotřeby vody ve výši cca 1.500 Kč.  Měsíční víše úhrad za spotřebu elektřiny a plynu je čistě na Vás. Současní vlastníci hradili přibližně 2.500 Kč za plyn a 1.000 Kč za elektřinu. 

Byt bude k předání a nastěhování na přelomu května a června 2022. 

Kompletní informace o nákladech bytu či hospodaření domu Vám velmi rád zašlu. 


Pro klienty zajišťuji ve spolupráci s mým hypotéčním specialistou zdarma konzultaci financování koupě této nemovitosti, kdy najdeme nejvýhodnější řešení Vaší konkrétní situace. 

cena nemovitosti 

2.980.000 Kč  

konečná cena vč. právního a realitního servis

 

Zajímá-li Vás cokoli dalšího neváhejte využít kontaktní formulář níže a ozvat se mi. Samozřejmě můžete zvolit i klasické cesty - zavolejte, pošlete email, napište přes WhatsApp nebo messenger. Záleží co je Vám pohodlnější.

Těším se na Vás osobně při prohlídkách bytu.

Zdeněk Milfajt - MILFAJT REALITY

 Novinky a zajímavosti z mé práce a realitního oboru můžete sledovat na sociálních sítích: 

  FACEBOOK

  INSTAGRAM

* Prodávající si vyhrazuje právo vybrat kupujícího na základě jím zvolených kritérií či výběrového řízení

* Z důvodu absence PENB je dům dočasně zařazen do kategorie G.

Fotogalerie

Zdeněk Milfajt

"reality lidsky a pro lidi" moje moto, kterým se řídím v celé své praxi. 
Prodej, nákup nebo pronájem nemovitosti pro Vás má být příjemným zážitkem, kterým Vás provedu.
 


Zdeněk Milfajt

Kontaktní formulář