Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


PODKROVNÍ BYT, KTERÝ NABÍDNE VŠE CO POTŘEBUJETE

NÁPADITÁ A DESIGNOVÁ REKONSTRUKCE

TEPELNÉ ČERPADLO / KLIMA

STŘEŠNÍ TERASA 

Popis nemovitosti

 Podkrovní byty mají svoje neoddiskutovatelné kouzlo, atmosféru a specifika. 
Pokud patříte mezi milovníky takového bydlení, budete nadšeni. 

Nadšení umocní designové pojetí bytu s mnoha krásnými detaily, ale hlavně prostorná střešní terasa, která je skryta před zraky okolních sousedů ve vzrostlé zeleni. 

Majitelé si byt rekonstruovali pro sebe a otiskli do něj svůj pohled na svět. Proto v bytě dominují dřevěné prvky s rustikálním nádechem. Nemůžu se vynadívat na nápadité řešení dveří do koupelny. Zároveň dbali na to, aby v malém prostoru bylo vše praktické a funkční. Sami jsou příkladem toho, že byt je opravdu "malý velký", však v něm nyní bydleli 2 dospělí, 2 děti a pes. Atmosféru bytu ucítíte z videa níže na webu nebo zde na odkazu videoprohlídka

 


Na podlahové ploše 31 m2 je dispozičně řešen jako 1+1 a k užívání je střešní terasa o výměře cca 12 m2.
Přes svou skromnou plochu je v bytě koupelna s vanou, samostatná toaleta, kuchyně s jídelnou a pokoj, kde je místo jak pro spaní, pracovní kout tak úložné prostory v šikminách pod střechou. 
Hlavní výhodou je samozřejmě terasa přístupná přímo z bytu. Bez problému tu majitelé vyřešili sezení, gril, dětskou klouzačku i pár střešních záhonů. Když se tu posadíte, výhled do okolních vzrostlých stromů si vás získá stejně jako mě. Já bych tu snídal, obědval i večeřel. 

  


V podkroví mají klienti obavy z chladu v zimě a v tepla v létě. Tento byt má vlastní tepelné čerpadlo, které funguje jako topení i klimatizace. Ohřev vody je řešen el. bojlerem. 
Náklady na elektřinu se pohybují okolo 2.000 Kč, náklady na provoz bytu jsou 2.040 Kč

Podkrovní byt se samozřejmě nachází v posledním patře bytového domu, kde je celkem 7 bytových jednotek a jedna nebytová jednotka. Dům je v dobrém stavu, který stále prochází úpravami. Za zmínku stojí nové společné prostory, digitální vrátný a další detaily. O chod domu se stará standradní SVJ a správu domu zajišťuje společnost Limit Liberec. K bytu u domu náleží jedno parkovací místo. K bytu není sklep ani jiný úložný prosto v domě.

Posledním rohodujícím faktorem u bydlení je lokalita. Dům je v ulici Na Nábřeží, kterou najdete ve spodní části libereckého Františkova. A nyní nepropadněte předsudkům a podívejte se na lokalitu mým pohledem.

  

Podívejte se na fotografie výše a dáte mi za pravdu, že dům je nenápadně skrytý v obytné zástavbě a zeleni. Zároveň nabídne fantastickou dopravní obslužnost - téměř přímé napojení na průtah Liberce, autobusové i vlakové nádraží 5 minut chůze, zastávka tramvaje za domem. Totéž platí o občanské vybavenosti, market, restaurace, kavárny to vše máte 10 minut od domu. A za sportem můžete vyrazit tramvají na Ještěd i do Lidových sadů nebo sednete na kolo a jste rovnou na cyklostezce. Vím, že tahle lokalita nemá nejlepší pověst, ale nevěřte všemu co se říká a zkrátka si to přijďte ověřit. 

Budu se na vás těšit na prohlídkách, tenhle byt vás okouzlí a nakonec i to místo. 


2.970.000 Kč 

konečná cena vč. právního a realitního servisu

Zajímá-li vás cokoli dalšího neváhejte využít kontaktní formulář níže a ozvat se mi. Samozřejmě můžete zvolit i klasické cesty - zavolejte, pošlete email, napište přes WhatsApp nebo messenger. Záleží, co je vám pohodlnější.

Já se na vás budu těšit osobně při prohlídkách nemovitosti.

Zdeněk Milfajt - MILFAJT REALITY s.r.o.

606 786 700 / [email protected] 

Novinky a zajímavosti z mé práce a realitního oboru můžete sledovat na sociálních sítích: 

  FACEBOOK

  INSTAGRAM

 

Prodávající si vyhrazuje právo vybrat kupujícího na základě jím zvolených kritérií
Dům patří dle platného PENB do kategorie G. 
Rozměry uvedené v inzerci jsou pouze orientační. 

 

 

Videoprohlídka

Zdeněk Milfajt

"reality lidsky a pro lidi" moje moto, kterým se řídím v celé své praxi. 
Prodej, nákup nebo pronájem nemovitosti pro Vás má být příjemným zážitkem, kterým Vás provedu.
 


Zdeněk Milfajt

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF