Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Prodej jedinečného bytu ve Vrbově ulici, Liberec I - Staré Město

PRODÁNO

unikátní lokalita s nádherným výhledem na Masarykovu ulici

rodinná dispozice 3+kk - podlahová plocha 101 m2

krb - balkon 13 m2 - vnitřní parkovací stání

jedinečná příležitost koupě

Popis nemovitosti

Byty v této lokalitě se prodávají jen zřídka,
proto si nenechte ujít jedinečnou příležitost získat váš nový domov. 

Až zažijete posezení na balkóně s výhledem na muzeum nebo galerii,
pochopíte proč tu mají nemovitosti takovou hodnotu.

 

Lokalita

Liberecká čtvrť Lidové sady patří mezi nejoblíbenější a nejkrásnější místa ve městě. Není se čemu divit, však v roce 2021 server idnes.cz označil Masarykovu ulici za nejkrásnější v republice, článek zde Kouzlo lokalitě dodávají jak muzeum s oblastní galerií, zoologická zahrada, tak hlavně původní vily ze začátku minulého století. Co celé umocňuje ikonická lipová alej, která je se převléká s každým ročním obdobím.

Tato lokalita je nejen krásná, ale také praktická a nabídne opravdu vysokou kvalitu života. Spojuje výhody bydlení v centru města s klidem Lidových sadů. Do centra města dojdete příjemnou procházkou za 10 minut, totéž platí o zastávce mhd, kavárnách školce i škole. Zároveň jsme sotva 500 metrů od liberecké přehrady, která nabídne volnočasové vyžití i kulturu v podobě koncertů. 

Několik desítek metrů odsud ve Vrbově ulici stojí dvojce viladomů, které nejen díky lokalitě nabídnou velmi nadstandardní bydlení. 

Dům

Koncem 90. let byla dokončena stavba dvou obytných viladomů ve Vrbově ulici, které celkem vkusně zapadnou mezi okolní historické vily. Jedná se o čtyřpodlažní skeletový dům, který v suterénu nabídne 8 garážových stání a samozřejmě sklepy. V přízemí domu je hypotéční centrum a ve zbytku domu 6 bytových jednotek. Díky tomu je zajištěno soukromí a klid v celém domě. V domě je založeno standardní SVJ s dobrým fungováním a dobrým finančním zajištěním. Samozřejmostí je výtah v domě a bezbariérový vstup až do bytu. Dům je v energetické třídě D, nicméně díky krbu odhaduji, že v reálu jste schopni dosáhnout hodnot na úrovni kategorie B. 

 

Bytová jednotka

Ve druhém patře (3.NP) je přes polovinu domu situována bytová jednotka č.4, kterou vám právě představím. 
Dispozičně je řešena jako 3+kk s jídelnou a prostorným balkonem. Celková výměra bytu je 114,55 m2, v této ploše je zahrnut i balkon o výměře 13,2 m2

Byt má hned několik detailů, které budou dělat novým vlastníkům radost. Osobně mě nejvíce zaujal krb, který nádherně dotvoří atmosféru bytu a samozřejmě představuje i zajímavou alternativu k vytápění klasickým plynovým kotlem. Praktické jsou dvě koupelny. Menší koupelna slouží jako toaleta pro hosty a zároveň prádelna (je tu možnost vybudovat sprchový kout). Hlavní koupelna právě prošla kompletní rekonstrukcí, na fotografiích chybí umyvadla, která budou doplněna. Miluju výhledy z oken a v tomhle bytě je budete milovat stejně tak. Ložnice rodičů je východně orientována a nabídne uklidňující výhled do zeleně. Naopak obývací pokoj a dětský pokoj jsou situovány západně a směrem k Oblastní galerii. 

Naopak po praktické stránce byt jistě zaboduje propojením jídelny s kuchyní, která svým tvarem do "U" zajistím, že máte vše stále po ruce. Jídelna je posuvnými dveřmi oddělená od obývajícího pokoje s krbem a balkonem. Balkon nabídne díky své výměře dostatek prostoru pro posezení i gril. Až odsud uvidíte západ slunce při sklence vína, nebude se Vám chtít jinam. Ten pohled je dech beroucí. Samozřejmostí je dostatek úložných prostor, který zajistí vestavěné skříně (předsíň, ložnice, chodba, dětský pokoj)

  

Celkové měsíční náklady bytu se pohybují okolo 5.000 Kč, kdy pevná platba (fond oprav, správa domu, spol. prostory) činní necelé 2.000 Kč a pohyblivé složky (záloha na vodu, elektřinu a plyn) tvoří zbylou část. 

Příslušenství bytu: garážové stání, sklepní kóje

 

To hlavní je místo a atmosféra bytu, to zkrátka nedokážeme přenést virtuálně, posuďte samy níže a ve fotogalerii.

  

 

Přijďte se podívat a uvidíte, zklamaní nebudete. 

Tenhle byt zkrátka musíte zažít! 

 


 

10.400.000 Kč 

REZERVACE

konečná cena vč. právního a realitního servisu

Zajímá-li Vás cokoli dalšího neváhejte využít kontaktní formulář níže a ozvat se mi. Samozřejmě můžete zvolit i klasické cesty - zavolejte, pošlete email, napište přes WhatsApp nebo messenger. Záleží, co je Vám pohodlnější.

Já se na Vás budu těšit osobně při prohlídkách nemovitosti.

Zdeněk Milfajt - MILFAJT REALITY

 Novinky a zajímavosti z mé práce a realitního oboru můžete sledovat na sociálních sítích: 

  FACEBOOK

  INSTAGRAM

 

* Prodávající si vyhrazuje právo vybrat kupujícího na základě jím zvolených kritérií

Videoprohlídka

3D scan

Zdeněk Milfajt

"reality lidsky a pro lidi" moje moto, kterým se řídím v celé své praxi. 
Prodej, nákup nebo pronájem nemovitosti pro Vás má být příjemným zážitkem, kterým Vás provedu.
 


Zdeněk Milfajt

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF