Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Prodej multifunkčního domu, centrum Turnova

nemovitost pro bydlení, rekreaci či pronájem apartmánů

strategická lokalita - Praha, Liberec, Český ráj

5 apartmánů (1kk - 3+kk)

možnost střešní terasy

Popis nemovitosti

Unikátní nabídka domu v samém centru Turnova.

Vhodná pro bydlení, vlastní rekreaci nebo provozu apartmánů k pronájmu.

 

Lokalita - Turnov

Turnov je malebné město s 15 000 obyvateli, jehož nespornou výhodou je především strategická poloha na trase Praha (40 minut) – Liberec (15 minut). Nejen proto již dlouhodobě patří k atraktivním a vyhledávaným lokalitám pro bydlení i rekreaci. S tím ale také souvisí nedostatek nemovitostí, které jsou zde ke koupi.

Turnov se těší vysokému zájmu nejen turistů, ale také samotných obyvatel. Není divu, vždyť se městu přezdívá Brána do Českého ráje. V létě je úžasným cílem pro pěší, ale hlavně pro výletníky na kolech. Vždyť Trosky, Hrubá Skála, Prachovské skály a další známá místa jsou z Turnova prakticky na dohled. Milovníci hor a zimních radovánek také nepřijdou zkrátka. Za 40 minut můžou být třeba ve stopě na běžkách v Jizerských horách a za hodinu dokonce v Krkonoších ve Špindlerově mlýně.

Město samotné nabízí skvělé podmínky pro spokojené bydlení i turistické vyžití. K návštěvě láká celá řada vyhlášených kaváren a restaurací, krásné letní kino, městské koupaliště nebo nově zrekonstruované Muzeum Českého ráje, zkrátka pro každého něco.
Krom toho Turnov nabízí kompletní občanskou vybavenost – supermarket, nemocnici, poštu a další potřebné.

Lokalita - dům 

Nemovitost se nachází ve spodní části centra města v Palackého ulici, nedaleko řeky Jizery. Jedná se o místo, které je velmi dobře dostupné z obchvatu města. V jeho okolí je dostatek parkovacích míst. Dům mimo jiné disponuje velmi klidným vnitroblokem skrytým od ruchu města, ve kterém je také malá zahrádka tvořící ideální místo k odpočinku.

Dům leží přímo u cyklostezky na Malou Skálu, a tak je pouze na vás, zda hned u domu nasednete na kolo, koloběžku nebo dokonce loďku.

Dům č.p. 188

Historický dům nabízí 3 nadzemní podlaží a je z části podsklepen. Půdorysně tvoří téměř obdélník a středové schodiště dělí každé podlaží na dvě části. V každé z nich se nachází jeden apartmán. Celková podlahová plocha domu je 316 m2.

Dům je ve velmi dobrém technickém stavu. V posledních letech procházel průběžnými rekonstrukcemi, a tak v tuto chvíli dům nevyžaduje žádné zásadní investice.

Samozřejmostí je napojení na obecní vodovod, kanalizaci, plynovod a přívod elektřiny.

V domě je nyní k dispozici 5 samostatných apartmánů. Jeden z nich vznikl přebudováním z obchodního prostoru a není problém vrátit se k jeho původnímu využití - prodejna s výlohou, kavárna nebo kancelář.

Kromě apartmánů se v domě nachází: klenbový cihlový sklep (vyklizený, připravený pro využití), kolárna, prostorná půda, zahrádka u domu třeba pro letní grilování.

Apartmán v posledním patře láká k propojení s půdou, kde je možné vybudovat nádhernou střešní terasu s orientací na jih do klidného vnitrobloku. Vznikne tak bytová jednotka 3+1/4+kk (70 m2) s terasou o výměře cca 30 m2. Pokud se rozhodnete využít dům pro bydlení, tak se nabízí varianta propojení s apartmánem č. 4, díky kterému by vznikl mezonetový byt 5+kk o výměře téměř 150 m2, Takové bydlení se v Turnově hledá jen těžko.

dispozice jednotlivých podlaží 

     

Aktuálně je dům využíván jako ubytovací zařízení pro krátkodobé turistické pobyty. Apartmány jsou pronajaty téměř po celou sezónu, tj. květen až říjen. Klientela je převážně stálá a opakující se bez nutnosti reklamy. V apartmánech je k dispozici celkem 17 lůžek.

Výnos z provozu apartmánů se pohybuje okolo 750.000 Kč / rok. Při plném využití potenciálu je možnost výnosu okolo 1.200.000 Kč / rok.

Dispozice domu dle jednotlivých podlaží: 

1.NP

Apartmán č. 1 - dispozice 1+kk, výměra 36 m2, vytápění el. přímotopy, původní prodejna

  

Apartmán č. 2 - dispozice 1+kk, výměra 31,3 m2, vytápění el. přímotopy, orientace do vnitrobloku

  

2.NP

Apartmán č. 3 - dispozice 2+kk, výměra 37,1 m2, vytápění el. přímotopy, orientace do vnitrobloku

   

 

Apartmán č. 4 - dispozice 2+kk, výměra 53,7 m2, vytápění plynovým kotlem, orientace do ulice

  

3.NP

Apartmán č. 5 - dispozice 3+kk, výměra 56,9 m2, vytápění plynovým kotlem, orientace do ulice, podkrovní řešení, možnost propojení s půdou / terasou.

  

 

Záleží jen na Vás, zda dům využijete k bydlení, spojení bydlení a podnikání nebo budete pokračovat v tradici provozu apartmánů. Ani v jednom z ohledů Vás jistě nezklame. 

Kompletní informace a doplňující informace Vám rád na dotaz zašlu. 

 


Pro klienty zdarma zajišťuji konzultaci financování koupě této nemovitosti s mým hypotečním specialistou, kdy najdeme nejvýhodnější řešení Vaší konkrétní situace.

15.000.000 Kč

konečná cena vč. právního a realitního servisu

 

Zajímá-li Vás cokoliv dalšího, neváhejte využít kontaktní formulář níže a ozvěte se mi. Samozřejmě můžete zvolit i klasické cesty - zavolejte, pošlete email, napište přes WhatsApp nebo Messenger. Záleží, co je Vám pohodlnější

Já se na Vás budu těšit osobně při prohlídkách nemovitosti.

Zdeněk Milfajt - MILFAJT REALITY

 Novinky a zajímavosti z mé práce a realitního oboru můžete sledovat na sociálních sítích: 

  FACEBOOK

  INSTAGRAM

 

* Prodávající si vyhrazuje právo vybrat kupujícího na základě jím zvolených kritérií či výběrového řízení

* K nemovitosti není zatím k dispozici PENB budovy, proto je zařazena do kategorie G.

 

Videoprohlídka

Zdeněk Milfajt

"reality lidsky a pro lidi" moje moto, kterým se řídím v celé své praxi. 
Prodej, nákup nebo pronájem nemovitosti pro Vás má být příjemným zážitkem, kterým Vás provedu.
 


Zdeněk Milfajt

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF