Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Nájemní byty, Kozinova, Liberec - Staré Město

PRONAJATO

 

KOMPLETNĚ ZREKONSTRUOVANÝ VILADŮM

5 BYTOVÝCH JEDNOTEK

4+1, 2+kk, 3+kk, 2+kk, 3+kk

KLIDNÁ LOKALITA NEDELEKO CENTRA MĚSTA

VLASTNÍ ZAHRADA U DOMU

PARKOVÁNÍ PŘED DOMEM

Popis nemovitosti

 Dovolte, abych Vám nabídl pronájem bytů v bytovém domě

Kozinova ulice, Liberec I - Staré Město. 

 

Jedná se o výjmečnou lokalitu, která spojuje zdánlivě neslučitelné vlastnosti a to - blízkost centra města, klidné prostředí vilové zástavby a bezproblémové parkování přímo u domu. 
Liberecká radnice, tedy centrum města, je vzdáleno přibližně 1.000 metrů což je příjemných 10 minut chůze. Do pěti minut chůze je pak u domu k dispozici zastávka autobusu, dvě vyhlášené liberecké kavárny, plavecký bazén, supermarket Albert nebo třeba legendární liberecká pivnice Labský zámek. V okolí Vám zkrátnka nebude nic chybět. 
Bezproblémové parkování je možné přímo před domem na komunikaci. Pokud upřednostňujtete kryté parkování, na zahradě domu je možné pronajmout si prostornou garáž s dílnou (podlahová plocha cca 35 m2. Výše nájemného je dle dohody a využití garáže. 

Viladům v Kozinově ulici nabízí 5 samostatných bytových jednotek, vlastní zahradu za domem a společnou kůlnu.
Dům samotný a všechny bytové jednotky prošly v roce 2019 kompletní a nákladnou rekonsturkcí. Veškeré vybavení a stav domu tedy nyní odpovídá současným standardům, ať se jedná o plastová okna, vytápění centrálním plynovým kotlem, kuchyňské linky s přípravou na myčku, prostorné koupelny či barevně sladěné podlahové krytiny. 

Všechny byty jsou nyní ve stavu novostavby, kde doposud nikdo nebydlel. Byty o dispozici 2+kk nabízí nádherný výhled na Ještěd. Ostatní byty mají pěkný výhled do zahrady a klidného okolí u domu.

Vytápění bytů je řešeno centrální plynovou kotelnou, každý byt má vlastní podružné měření spotřeby tepla a vlastní termostat přímo v bytě. Samozřejmostí je také vlastní měření spotřeby vody a elektriny. Ohřev vody je řešen el. boilery přímo v bytě. 
Dispozice jednotlivých bytů najdete ve fotogalerii. Pokud máte zájem o okotovaný výkres, kontaktujte mě a zašlu Vám ho emailem.

Byty budou k nastěhování v druhé polovině měsíce srpna. Prohlídky bytů jsou možné ihned.

 

Výše nájmu jednotlivých bytů: 

Poplatky k nájmu bytů: 

Při podpisu nájemní smlouvy nájemník hradí:

 

V případě zájmu o prohlídku či více informací mě kontaktujte přes kontaktní formulář na konci této stránky

Zdeněk Milfajt - MILFAJT REALITY

Novinky a zajímavosti z mé práce a realitního oboru můžete sledovat na sociálních sítích: 

  FACEBOOK

  INSTAGRAM

 

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF