Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Prodej chalupy + stavební pozemek, Husa, Sychrov

PRODÁNO

historická chalupa z r.1867 k rekonstrukci

zastěvěná plocha cca 110 m2

pozemek 2.154 m2

možnost oddělení stavebního pozemku 1.100 m2

pro stavbu dalšího RD

 

Popis nemovitosti

Rád bych Vám touto cestou nabídl prodej historické chalupy s prostornou zahradou, ze které je možné oddělit samostatný stavební pozemek pro stavbu RD. Jedná se o velmi zajímavou příležitost ve vyhledávané lokalitě.


Nemovitost se nachází v obci Husa, která se nachází přibližně 1,5 km od státního zámku Sychrov, 45 minut autem z Černého Mostu a 15 minut od Liberce. Veškerá občanská vybavenost je pak v nedalekém Turnově. 
Díky této strategické poloze máte na dosah Český ráj, Jizerské hory, Krkonoše i hlavní město Prahu. Okolí je jako stvořeno pro pěší i cykloturistiku. 

Chalupa byla postavena v roce 1867 rodem Nemastilů, kteří na Sychrově pracovali pro rod Rohanů. Chalupa má tedy bohatou historii, v 70.letech minulého století však prošla úpravami a v roce 2000, byla dokončena poslední úprava domu k trvalému bydlení. Tedy ústřední plynové topení, koupelna, oprava střechy a další. Po úpravách je chalupa obyvatelná. Pro trvalé bydlení je však potřeba větší rekonstrukce. Střecha je v tuto chvíli bez problémú a zatékání, do budoucna je nutná její rekonstrukce. 
V přízemí je k dispozici hlavní obytná světnice, menší ložnice, kuchyň s jídelnou a sociální zázemí. Chalupa je z části podsklepena klenutým sklepem. Podkroví je nyní neobývané, dříve používáno jako letní ložnice. V rámci rekonstrukce je možné podkroví upravit na obytné vč. střešních oken.
Vytápění domu je řešeno vlastním plynovým kotlem, vodu zajišťuje napojení na obecní vodovod. Kanalizace řešena septikem + trativodem. 

orientační půdorys

K chalupě náleží pozemky o celkové výměře 2.154 m2. Část tohoto pozemku o výměře cca 1.100 m2 je možné oddělit a použít pro výstavbu nového RD. Oddělení pozemku je schváleno stavebním úřadem. Dle územního plánu je zde možné postavit dvoupodlažní RD se sedlovou střechou a obytným podkrovím. 

možnost rozdělení pozemku

Pro klienty zajišťuji ve spolupráci s mými partnery zdarma konzultaci financování koupě této nemovitosti, kdy najdeme nejvýhodnější řešení Vaší konkrétní situace. 
Dům je evidovaný jako rodinný dům, není tedy problém financování hypotéčním úvěrem.

Orientačně si můžete financování spočítat zde v hypotéční kalkulačka

 

cena nemovitosti

2.590.000,- Kč

konečná cena vč. právního a realitního servisu

 

V případě zájmu o prohlídku či více informací mě kontaktujte přes kontaktní formulář na konci této stránky

 

Zdeněk Milfajt - MILFAJT REALITY

Novinky a zajímavosti z mé práce a realitního oboru můžete sledovat na sociálních sítích: 

  FACEBOOK

  INSTAGRAM

 

Z důvodu absence PENB při počátku inzerce byla nemovitost dočasně zařazena do

Videoprohlídka

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF