Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Prodej chalupy pro trvalé bydlení, Osečná - Zábrdí

Místo s naprosto neopakovatelnou atmosférou uprostřed lesů

Kompletní rekonstrukce v roce 2021

Klid, příroda, minimum sousedů

♥ srdcová záležitost ♥

Popis nemovitosti

 Zábrdí Vás chytne za srdce, věřte mi...

 

Lokalita

Klid a příroda. Dvě slova, které definují okolí a místo, které vám dnes představím
Zábrdí je opravdu malá obec s přibližně 30 domy, které tvoří převážně chalupy. Chalupářský duch je tu cítit na každém kroku. Stačí přejet 2,5 kilometru a jste ve městě Osečné, kde najdete vše co potřebujete k plnohodnotnému životu - restaurace, škola i školka, obchod nebo kavárna. Kompletní občanskou vybavenost najdete v okolních větších městech - Český Dub (10 minut), Liberec (30 minut), Praha (60 minut).  

To hlavní je však okolí, které nabídne co Vás jen napadne. Z Osečné dojedete po cyklostezce třeba do Hamru na Jezeře, kde je nádherné koupání. V okolních lesech si přijdou na své houbaři i turisti. A pokud si potrpíte na dobré jídlo určitě si nenechte ujít hostinec Slunce, řeznictví Mass.na v Českém Dubu nebo degustační večeře na Tvrzi Krassa. 

Pro víkendové pobyty je tohle místo jako stvořené a nudit se tu nebudete. To celé podtrhuje skvělá dostupnost jak z Liberce, Prahy nebo třeba České Lípy. 

Chalupa samotná stojí na vyvýšeném místě dál od cesty uprostřed lesa, kde po zahradě chodí srnky a jediné co slyšíte jsou ptáci a šum lesa. To ticho a klid jsou přímo návykové. 

  

Chalupa

Na úvod uvedu na pravou míru jednu informaci. Ačkoli budu dále o budově mluvit jako o chalupě, současní majitelé v domě bydleli trvale a nic nebrání takto využívat dům i nadále . 

Stavba domu pochází z roku 1981, kdy byla vybudována původní chalupa, která následně prošla úpravami. 
Zásadní změnou prošla v letech 2020-2021, kdy současní majitelé provedli kompletní rekonstrukci domu a máte možnost koupit nemovitost téměř ve stavu novostavby. 

Klasický vzhled chalupy těžko někdy omrzí. Obdélníkový tvar, sedlová střecha, dřevěné podbití a štít, kombinovaná výstavba ze dřeva a zdiva (plynosilikátové tvárnice), střecha z černých tašek, to jsou základní technické parametry 
Při zastavěné ploše 54 mnabídne chalupa celkovou podlahovou plochu 82 m2 ( přízemí 45,8 m2, podkroví 36,7 m2) Budova je z části podsklepena. 
Dům je napojen na elektrickou síť. Jako zdroj vody je využíván vlastní vrt na pozemku. Odkanalizování je řešeno do vlastního septiku u chaty. Zároveň je vyřízeno povolení a veškerá dokumentace k vlastní ČOV (náklad cca 250.000 Kč). Vytápění domu je řešeno kamny na dřevo v přízemí. Ohřev vody řeší elektrický bojler. 

Majitelé v rámci rekonstrukce z původní chalupy vytvořili nádherné a útulné místo uprostřed přírody. 
Při rekonstrukci mysleli na krásné detaily a především zachování původního rázu chalupy. Proto celému prostoru dominuje dřevo, které najdete jak na podlahách či obložkách dveří tak i jako materiál kuchyňské linky. 

   

Dispozičně je chalupa řešena jako 3+kk, kdy dominantou domu je přízemí s obývacím prostorem propojeným do kuchyně. Zde jsou také umístěna krbová kamna, která navodí útulnou atmosféru a vyhřejí bez problému celý dům. V patře jsou dvě menší ložnice a prostorná chodba, která je ideální pro vestavěné úložné prostory. 
Díky jižní orientaci je po celý den chalupa krásně prosvětlená. 

Zahrada

Společně s chalupou prodáváme samozřejmě zahradu kolem ní, která má výměru 327 m2. Tato výměra je tím ideální poměrem, kdy máte dostatek prostoru pro venkovní posezení, ohniště nebo menší zákonek, ale zároveň nestrávíte polovinu víkendu sekáním trávy a starostmi o zeleň. Hlavní část před chalupou je po celý den krásně osluněná a zároveň nabízí soukromí před sousedy. 
Okolní pozemky patří obci Osečná a mají převážně lesní charakter, máte jistotu, že do budoucna nebudete mít žádné sousedy. 
Přístup od hlavní silnice je po obecní zpevněné cestě, kterou udržují celoročně. 

Ale víte co. Pocit, který ve Vás tahle chalupa nechá se zkrátka nedá přenést pár řádky, to musíte zažít.

Přijeďte a uvidíte, zklamaní nebudete.  

 


 

6.970.000 Kč 

konečná cena vč. právního a realitního servisu

 

Zajímá-li Vás cokoli dalšího neváhejte využít kontaktní formulář níže a ozvat se mi. Samozřejmě můžete zvolit i klasické cesty - zavolejte, pošlete email, napište přes WhatsApp nebo messenger. Záleží, co je Vám pohodlnější.

Já se na Vás budu těšit osobně při prohlídkách nemovitosti.

Zdeněk Milfajt - MILFAJT REALITY

 Novinky a zajímavosti z mé práce a realitního oboru můžete sledovat na sociálních sítích: 

  FACEBOOK

  INSTAGRAM

 

* Prodávající si vyhrazuje právo vybrat kupujícího na základě jím zvolených kritérií
* Z důvodu absence PENB je nemovitost dočasně zařazena do kategorie G.

Videoprohlídka

Zdeněk Milfajt

"reality lidsky a pro lidi" moje moto, kterým se řídím v celé své praxi. 
Prodej, nákup nebo pronájem nemovitosti pro Vás má být příjemným zážitkem, kterým Vás provedu.
 


Zdeněk Milfajt

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF