Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Prodej podkrovního bytu 3+kk s terasou, Liberec - centrum

JEDINEČNÁ NABÍDKA PODKROVNÍHO BYTU 

 3+kk • terasa • 2 koupelny • šatna

2 vlastní parkovací stání

krbová kamna

Popis nemovitosti

Podkrovní byty mají jedno společné, jsou útulné a díky přiznaným trámům také romantické.
Celkový dojem umocňují krbová kamna, která dodají tu pravou domácí atmosféru. 
V létě naopak oceníte terasu a krásný výhled, který nabídne.

Nemějte strach o parkování, to Vás trápit nebude. 
K bytu si můžete přikoupit 2 soukromá parkovací stání.

 

Lokalita: 

Anenská ulice tvoří pomyslnou jižní hranici centra Liberce, a tak tato lokalita nabízí veškeré výhody bydlení ve středu města. V pěší dostupnosti je k dispozici kompletní občanská vybavenost, ať už se jedná o výběrové kavárny či restaurace stejně tak v těsné blízkosti najdete supermarket Billa. Pro velké nákupy poslouží nedaleké nákupní centrum OC Forum, kde najdete obchody světových značek a kromě toho navíc ještě multikino nebo saunový svět.
Rodiny s dětmi ocení blízkost školy i školky nebo cyklostezku podél řeky Nisy, která začíná sotva 500 metrů od domu.

Stejně tak výhodná je dopravní dostupnost lokality. Stačí pár kroků a jste na autobusovém i vlakovém nádraží, na zastávku MHD je to pár metrů a na terminál MHD dojdete během 10 minut.
Pokud naopak jezdíte převážně automobilem, oceníte výborné napojení na průtah Libercem směrem na Prahu a Chrastavu.
Pro majitele automobilu je velmi důležité parkování. Přímo před domem si můžete k bytu přikoupit 2 parkovací místa, která budou vyhrazena přímo pro Vás. Pokud ale nebudete mít o tato místa zájem, je možné parkovat na veřejných parkovacích plochách, které jsou do pár metrů od domu.

 

Dům: 

Ve čtyřpodlažním bytovém domě je celkem osm bytových a jedna nebytová jednotka. Jedná se o historický cihlový dům, který v posledních letech prošel rozsáhlou revitalizací. V jejím průběhu byla zateplena fasáda, došlo k revitalizaci rozvodů v domě a stejně tak k střechy. Dům je nyní ve výborném stavu bez potřeby dalších investic.
O celou nemovitost se příkladně stará standardní SVJ, kterému se správou pomáhá liberecká správcovská společnost Lada Martimex. V domě nejsou žádní dlužníci, ani problémoví vlastníci. Dům má dostatečnou finanční rezervu ve fondu oprav.

Za domem je k užívání malá společná zahrada, kde je prostor pro grilování a menší záhonek 

Bytová jednotka: 

Bytová jednotka se nachází ve 4.nadzemním podlaží (3.patro) a je umístěna v podkroví domu, v daném patře je pouze tato nabízená bytová jednotka, což zaručuje naprostý klid a soukromí. 

Při výměře 85 m2 nabízí dispozici bytu 3+kk s terasou a zádveřím.
Dispozici bytu si můžete prohlédnout a projít na virtuální prohlídce níže či na tomto odkazu

 orientační půdorys

    

 

Byt před 10 lety prošel kompletní rekonstrukcí, kdy byla původní bytová jednotka přebudována do současné podoby. Ta se vyznačuje především přírodními materiály a přiznanými trámy, které podporují kouzlo podkroví. 

Obývací pokoj je velmi prostorný a tvoří hlavní obytnou část bytu. Je přímo propojen s kuchyňským koutem s místem pro jídelnu. Kuchyň opticky zvětšují francouzské dveře, kterými se vstupuje na úžasnou terasu. Ta je díky své orientaci na sever a do vnitrobloku velmi klidná. Přímo vybízí ke snídani nebo večernímu grilování se sklenkou vína.
Obě ložnice jsou kvůli umístění v podkroví spíše menší, ale o to útulnější. Větší z nich je koncipována jako dětský pokoj. Oproti tomu menší ložnice má vlastní koupelnu s masážním sprchovým koutem. Praktičnost bytu povyšuje šatna přímo u vstupu do domu a také zádveří, které vzniklo ze společných prostor, ale je ve výhradním užíváním bytu.

Zejména v zimě si naplno užijete krbová kamna umístěná v obývací části, která dokážou vytopit téměř celý byt. Vytápění bytu a ohřev vody je primárně řešeno plynovým kotlem. 

Celkové měsíční náklady jsou velmi příjemné a pohybují se okolo 3 000 Kč za provoz bytu (fond oprav, spotřeba vody) + spotřeba elektřiny 1 000 – 1 500 Kč a spotřeba plynu 2 000 – 2 500 Kč. 

Kompletní informace o nákladech bytu či hospodaření domu Vám velmi rád zašlu.

 


Pro klienty zdarma zajišťuji konzultaci financování koupě této nemovitosti s mým hypotečním specialistou, kdy najdeme nejvýhodnější řešení Vaší konkrétní situace.

cenu nemovitosti rád sdělím na dotaz

pozemek - 2 parkovcí místa - 300.000 Kč

konečná cena vč. právního a realitního servisu

 

Zajímá-li Vás cokoli dalšího neváhejte využít kontaktní formulář níže a ozvat se mi. Samozřejmě můžete zvolit i klasické cesty - zavolejte, pošlete email, napište přes WhatsApp nebo messenger. Záleží, co je Vám pohodlnější.

A já se na Vás budu těšit osobně při prohlídkách bytu. 

Zdeněk Milfajt - MILFAJT REALITY

 Novinky a zajímavosti z mé práce a realitního oboru můžete sledovat na sociálních sítích: 

  FACEBOOK

  INSTAGRAM

 

* Prodávající si vyhrazuje právo vybrat kupujícího na základě jím zvolených kritérií či výběrového řízení

* Dle PENB je nemovitost zařazena do kategorie E.

Videoprohlídka

3D scan

Fotogalerie

Zdeněk Milfajt

"reality lidsky a pro lidi" moje moto, kterým se řídím v celé své praxi. 
Prodej, nákup nebo pronájem nemovitosti pro Vás má být příjemným zážitkem, kterým Vás provedu.
 


Zdeněk Milfajt

Kontaktní formulář