Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Podkrovní byt, 86 m2, Jablonec nad Nisou

 PRODÁNO

stav po kompletní rekonstrukci

dispozce 2+kk

možnost úpravy na 3+kk

provozní náklady do 5.000,- Kč

jihovýchodní orientace

Popis nemovitosti

Rád bych Vám nabídl prodej krásného podkrovního bytu o výměře 86,3 m2, který se nachází nedaleko centra města na úpatí Žižkova vrchu v Havlíčkově ulici, Jablonec nad Nisou. Díky nadstandardní výměře bytu je možné ho upravit ze současné dispozice 2+kk na dispozici 3+kk případně 3+1.

Havlíčkova, Jablonec, půdorys bytu

Byt samotný prošel kompletní rekonstrukci – plastová okna, plovoucí podlahy, koupelna včetně zařizovacích předmětů, kuchyňská linka a další. Díky své dispozici je tak vhodný pro mladý pár náročný na prostor nebo mladou rodinu s dospívajícími dětmi. Mezi výhody bytu jistě patří prostorná předsíň či ložnice s vlastní oddělenou šatnou. Obývací pokoj je pak propojen s kuchyní a tvoří velmi prostorný a světlý obytný prostor. Vybudováním lehké sádrokartonové příčky lze část pokoje oddělit, aby vznikl další pokoj, případně lze příčkou oddělit i kuchyň.

Vytápění bytu a ohřev teplé vody je řešen vlastním plynovým kotlem umístěným v bytě. Díky zateplení a jihovýchodní orientaci je byt příjemně teplý. Samozřejmostí je pak vlastní měření elektřiny a spotřeby vody.
Měsíční náklady spojené s provozem bytu činní pro tříčlennou rodinu cca 2.500,- Kč + spotřeba plynu cca 1.500,- Kč + spotřeba elektřiny cca 1.000,- Kč.

Byt se nachází ve 3. nadzemním podlaží bytového domu, který je spravován dobře fungujícím SVJ. Dům prošel před cca 10 lety kompletní rekonstrukcí, kdy byla opravena střecha, fasáda, rozvody na domě. Dům je tedy v dobrém stavu, do fondu oprav se aktuálně platí cca 1.800,- Kč/měsíc.
V domě k bytu náleží sklep o výměře 5,6 m2

Na této lokalitě oceníte jak pěší dostupnost centra města, tak blízkost tramvaje, autobusu i vlaku. Nedaleko je pak základní i mateřská škola. Rodina s dětmi nebo sportovci ocení nedaleký lesopark Žižkův vrch.

Parkování je možné na veřejné komunikaci v okolí domu

 

Pro klienty zajišťuji ve spolupráci s mými partnery zdarma konzultaci financování koupě této nemovitosti, kdy najdeme nejvýhodnější řešení Vaší konkrétní situace. 

Orientačně si můžete financování spočítat zde v hypotéční kalkulačka

 

cena nemovitosti

2.500.000,- Kč

konečná cena vč. právního a realitního servisu

 

V případě zájmu o prohlídku či více informací mě kontaktujte přes kontaktní formulář na konci této stránky

 

Zdeněk Milfajt - MILFAJT REALITY

Novinky a zajímavosti z mé práce a realitního oboru můžete sledovat na sociálních sítích: 

  FACEBOOK

  INSTAGRAM

 

Z důvodu absence PENB při počátku inzerce byla nemovitost dočasně zařazena do kategorie G.

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF