Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Prodej bytu 3+1, 74 m2, Purkyňova, Liberec

PRODÁNO

Lukrativní lokalita přímo vedle botanické zahrady a ZŠ Lesní

Díspozice se dvěmi neprůchozími pokoji

Měsíční náklady do 4.000,- Kč

Parkování na vlastním pozemku

Popis nemovitosti

Oceníte-li klidné bydlení 2 minuty chůze od botanické zahrady a ZŠ Lesní, hledáte klidné okolí s výhledem do zahrady, upřednostníte pohodlí bydlení v bytovém domě a možnost parkování na vlastním pozemku?

Pak si Vás tento byt z mé nabídky získa a věřte mi, to nejsou jediné jeho výhody. 

Byt se nachází ve zvýšeném přízemí čtyřpodlažního panelového domu, který prošel revitalizací - zateplená fasáda, nové rozvody, společné prostory a další. Do budoucna se tedy neplánuje navyšování měsíčních nákladů. 

Dům se nachází v atraktivní lokalitě na pomezí Starého Města a Ruprechtic v Purkyňově ulici. Lokalita spojuje klidné bydlení v blízkosti přírody s velmi dobrou dopravní obslužností a blízkostí centra města. V blízkém okolí tak můžete využít zastávku MHD (tram i bus), vyhledávanou ZŠ v Lesní ulici, MŠ, obchod, kavárny či restaurace.

Společně s domem se stanete vlastníky pozemků kolem domu. Máte tedy zajištěno parkování na vlastním pozemku na základě parkovací karty. Zároveň můžete tyto pozemky využít k volnočasovým aktivitám s dětmi či sušení prádla. 

pudorys, byt 3+1, Purkynova, Liberec

Bytová jednotka o dispozici 3+1 a celkové výměře 74 m2 (vč. balkonu 2 m2 a sklepu 7m2), prošla před cca 8 lety rekonstrukcí. V rámci které prošla úpravou koupelna a WC, nová kuchyňská linka, renovace dřevěných parketových podlah, plastová okna. Byt je nyní ve stavu k okamžitému nastěhování bez nutnosti dalších investic a oprav.

Dispozice bytu je ideální pro rodinu, díky 2 neprůchozím ložnicím a oddělené toaletě s koupelnou. V předsíni je umístěna praktická vestavěná skříň. Balkon je přístupný z obývacího pokoje, díky své menší šířce je vhodný na pěstování květin či věšení prádla. V obývacím pokoji je možné využít funkční komín a instalovat krbová kamna. Obývací pokoj je orientován jižně a díky tomu nabízí dostatek světla. Ložnice jsou naopak orientovány na sever, což zajišťuje příjemné klima zejména v letních měsících. 

K bytu náleží prostorný sklep. K užívání je v domě kočárkárna.
Vytápění a ohřev vody je v domě řešen vlastní plynovou kotelnou.

Nespornou výhodou bytu jsou jeho nízké provozní náklady, včetně fondu oprav, vytápění, ohřevu vody atd., které aktuálně činní 3.000,- Kč/měsíc + spotřeba elektřiny (při obsazení bytu 2 osobami)
Dům je aktuálně zařazen do energetické třídy C. 

 

Pro klienty zajišťuji ve spolupráci s mými partnery zdarma konzultaci financování koupě této nemovitosti, kdy najdeme nejvýhodnější řešení Vaší konkrétní situace. 

Orientačně si můžete financování spočítat zde v hypotéční kalkulačka

 

cena nemovitosti

3.500.000,- Kč

konečná cena vč. právního a realitního servisu

 

V případě zájmu o prohlídku či více informací mě kontaktujte přes kontaktní formulář na konci této stránky

Zdeněk Milfajt - MILFAJT REALITY

Novinky a zajímavosti z mé práce a realitního oboru můžete sledovat na sociálních sítích: 

  FACEBOOK

  INSTAGRAM

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF