Prodej bytu 3+1+L, 75 m2, Hvězdná, Liberec - centrum

REZERVACE

klidná lokalita v centru města

stav bytu po rekonstrukci ihned k nastěhování

lodžie s výhledem do zeleně

dostatek parkování v okolí

Popis nemovitosti

Pokud hledáte kompromis mezi bydlením v centru a zároveň klidnou lokalitou,
tento byt je to co hledáte.

 

Lokalita: 

Byt se nachází na adrese Hvězdná 485/9 v liberecké čtvrti Kristiánov, která přímo navazuje na centrum města. Díky tomu jste během 5 minut chůze u liberecké radnice nebo na terminálu MHD ve Fügnerově ulici. Zároveň jste během 10 minut u liberecké přehrady či v lese na Králově Háji. Nedaleko domu je pak veškerá občanská vybavenost - škola, školka, nemocnice, kavárny i restaurace. 

I přes to, že se dům nachází v takto zajímavé lokalitě, není tu problém s parkováním. V okolí je k dispozici dostatek parkovacích míst a nečeká Vás každodenní boj s tím, kde zaparkovat. 

Dům: 

Osmipodlažní panelový dům byl postaven z kraje 90.let a je v dobré technické kondici. O dům se příkladně stará fungující SVJ. Hospodaření SVJ je nastaveno tak, aby se udržely rozumné provozní náklady. Do budoucna je plánována výměna výtahu a zateplení domu. Dům je aktuálně napojen na libereckou teplárnu, která zajišťuje vytápění i ohřev teplé vody. V domě jsou k dispozici sklepy, sušárna, kolárna. 

Bytová jednotka: 

Byt samotný nabízí při podlahové ploše 75 m2 dispozici 3+1. K bytu náleží lodžie o výměře téměř 5 m2 a sklepní kóje v suterénu domu. Bytová jednotka je v 1.patře (2.NP) domu, díky tomu je bez problému dostupná i bez použití výtahu v domě. 
Dispozice bytu je ideální pro rodinné bydlení. Všechny pokoje jsou neprůchozí a přístupné z hlavní chodby. Nikdo tak nikoho neruší. Obě ložnice i kuchyň jsou orientovány západním směrem do klidné části za domem. Naopak obývací pokoj s lodžií je orientován východně směrem do Oblačné ulice, která je také celkem klidná. Navíc díky vzrostlé zeleni nebízí celkem příjemný výhled. 
Bytová jednotka v posledních letech prošla modernizací, podlahy (plovoucí podlahy, koberce), zánovní kuchyňská linka, obložkové dveře. Koupelna je cca 10 let po rekonstrukci.
V bytě zůstanou vestavěné skříně v chodbě, obou ložnicích. Kuchyň zůstává vybavena kuchyňskou linkou a spotřebiči. 

Reálnou dispozici bytu si můžete prohlédnout na virutání prohlídce níže na stránce.
Zde je ukázkový půdorys: 

 

 

 

Celkové měsíční náklady na provoz bytu se při užívání bytu 3 osobami pohybují okolo hranice 5.500,- Kč, tato částka zahrnuje fond oprav, provoz domu vč. jeho úklidu, vytápění, spotřebu vody a elektřiny.

 

Pro klienty zajišťuji ve spolupráci s mým hypotéčním specialistou zdarma konzultaci financování koupě této nemovitosti, kdy najdeme nejvýhodnější řešení Vaší konkrétní situace. 

 

cena nemovitosti

3.370.000,- Kč

konečná cena vč. právního a realitního servisu

 

V případě zájmu o prohlídku či více informací mě kontaktujte přes kontaktní formulář na konci této stránky. Budu se na Vás těšit při prohlídce bytu

Zdeněk Milfajt - MILFAJT REALITY

 

Novinky a zajímavosti z mé práce a realitního oboru můžete sledovat na sociálních sítích: 

  FACEBOOK

  INSTAGRAM

 

Dům je dle platného PENB zařazen do kategorie G. 

* Prodávající si vyhrazuje právo vybrat kupujícího na základě jím zvolených kritérií

 

 

3D scan

Fotogalerie

Vizualizace stávajícího stavu při vybavení nábytkem: 

 

 Dětský pokoj   obývací pokoj
Ložnice

Kontaktní formulář