Prodej bytu 3+1+L, 75 m2, Hvězdná, Liberec - centrum

REZERVOVÁNO

 

klidná lokalita v centru města

stav bytu po rekonstrukci ihned k nastěhování

prostorná lodžie s jižní orientací 

dostatek parkování v okolí

Popis nemovitosti

REZERVACE

 

Pokud hledáte kompromis mezi bydlením v centru a zároveň klidnou lokalitou,
právě tento byt je to co hledáte.

 

 

Lokalita: 

Byt se nachází na adrese Hvězdná 487/13 v liberecké čtvrti Kristiánov, která přímo navazuje na centrum města. Díky tomu jste během 5 minut chůze u liberecké radnice nebo na terminálu MHD ve Fügnerově ulici. Zároveň jste během 10 minut u liberecké přehrady či v lese na Králově Háji. Nedaleko domu je pak veškerá občanská vybavenost - škola, školka, nemocnice, kavárny i restaurace. 

Ačkoli jste v takto zajímavé lokalitě, je tu k dispozici dostatek parkovacích míst a nečeká Vás tak každodenní boj s tím, kde zaparkovat. 

Dům: 

Osmipodlažní panelový dům byl postaven z kraje 90.let a je v dobré technické kondici. O dům se příkladně stará fungující SVJ. Hospodaření SVJ je nastaveno tak, aby se udržely nízké provozní náklady. Do budoucna je plánována výměna výtahu a zateplení domu. Dům je aktuálně napojen na libereckou teplárnu, která zajišťuje vytápění i ohřev teplé vody. V domě jsou k dispozici sklepy, sušárna, kolárna. 

Bytová jednotka: 

Byt samotný nabízí při podlahové ploše 75 m2 dispozici 3+1. K bytu náleží lodžie o výměře téměř 5 m2 a sklepní kóje v suterénu domu. 
Dispozice bytu je ideální pro rodinné bydlení. Všechny pokoje jsou neprůchozí a přístupné z hlavní chodby. Nikdo tak nikoho neruší. Jedna ložnice a kuchyň jsou orientovány severně a nabízí naprostý klid. Naopak obývací pokoj s lodžií a druhá ložnice jsou orientovány jižně, díky tomu jsou po celý den osluněny a nabízí nádherný výhled. Ten je umocněn umístěním bytu v 6.patře, výhled na Ještěd je zkrátka nádherný.
Bytová jednotka v posledních letech prošla modernizací, v bytě je nová koupelna se sprchovým koutem, kuchyňská linka je přibližně 5 let stará. V chodbě a kuchyni je na podlaze položena dlažba, v pokojích jsou pak parkety a dřevěná podlaha. Předsíň je vybavena praktickými vestavěnými skříněmi. 

Reálnou dispozici bytu si můžete prohlédnout na virutání prohlídce níže na stránce.
Zde je ukázkový půdorys

pudorys bytu

Celkové měsíční náklady na provoz bytu se při užívání bytu 3 osobami pohybují okolo hranice 4.000,- Kč, tato částka zahrnuje fond oprav, provoz domu, vytápění, spotřebu vody a elektřiny.

 

Pro klienty zajišťuji ve spolupráci s mým hypotéčním specialistou zdarma konzultaci financování koupě této nemovitosti, kdy najdeme nejvýhodnější řešení Vaší konkrétní situace. 

 

cena nemovitosti

3.240.000,- Kč

konečná cena vč. právního a realitního servisu

 

V případě zájmu o prohlídku či více informací mě kontaktujte přes kontaktní formulář na konci této stránky. 
Budu se na Vás těšit při prohlídce bytu

Zdeněk Milfajt - MILFAJT REALITY

 

Novinky a zajímavosti z mé práce a realitního oboru můžete sledovat na sociálních sítích: 

  FACEBOOK

  INSTAGRAM

 

Dům patří do energetické kategorie D pro účely PENB. 

* Prodávající si vyhrazuje právo vybrat kupujícího na základě jím zvolených kritérií

 

 

3D scan

Fotogalerie

Kontaktní formulář