Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Prodej velkého domu se 3 byty, Strážní ulice, Ruprechtice, Liberec

fantastické místo 10 minut od centra s výhledem na Jizerské hory

prostorný dům - 3 bytové jednotky, posilovna, sklady

krásná udržovaná zahrada s posezením

Popis nemovitosti

Na úpatí Jizerských hor a zároveň pár minut od centra města.
Pro rodinné / vícegenerační bydlení nebo spojení podnikání a bydlení nebo jako investiční záležitost pro další pronájem.

To všechno najdete ve Strážní ulici č.p. 916

 

Lokalita

Strážní ulice je v severní části liberecké čtvrti Ruprechtice. Jedná se dlouhodobě oblíbenou lokalitu a to především díky blízkosti přírody. Ať se jedná o lesopark Na Cvičišti, který je přímo u domu. Nebo areál kolem lesního koupaliště a samozřejmě Jizerské hory, které začínají ve své podstatě hned v údolí pod domem. 
Zároveň je v místě kompletní občanská vybavenost, ať se jedná o školu a školku, supermarket nebo zastávku MHD, která je sotva 500 metrů daleko. Veškerá občanská vybavenost je v centru města, které je vzdáleno 5 minut jízdy automobilem nebo půlhodinku chůze. 

To hlavní je samozřejmě okolí a sousedi, kteří vytváří ducha lokality. Ve Strážní vás okouzlí klid a atmosféra jako na vesnici. Přes ulici je velký soukromý lesopark a tak máte jen dva sousední domy. Ten ničím nerušený klid si velmi rychle zamilujete. 

Dům

Dům byl postaven okolo roku 1988 a postupně byl modernizován a rozšiřován. Původní dispozice podoba domu nabízela dispozici 4+1. Současnou podobu získal okolo roku 2010. Dům je postaven montovaným systémem z dřěvěných panelů s azbestocementových nátěrem. Tyto desky jsou v celém domě zakryty a jsou tak zdravotně nezávadné. 
Střecha je v dobrém stavu bez nutnosti investic a oprav. Rozvody v domě jsou plně funkční a v dobrém stavu. 
Vytápění domu a ohřev vody je vyřešen tepelným čerpadlem. 
Dům je standardně napojen na obecní vodovod, kanalizaci a elektřinu. 

V domě jsou v současné chvíli vybudovány 3 bytové jednotky, které lze využívat samostatně. Původně jedna z jednotek sloužila jako studio pro cvičení jógy a přízemní jednotka byla vybudována z nebytových prostor. 
Suterén je nyní využíván jako skladovací prostory, tělocvična. Také tu najdeme samostatné WC a technickou místnost. V minulosti byl suterén využíván jako kancelář a pracovna.  
Omlouvám se, ve videu je chybně uvedena garáž. Ta v domě původně byla, ale tvoří součást suterénního bytu. Je tu samozřejmě možnost jejího obnovení. 

Bytové jednotky 

Byt č.1 - suterén
Dispozičně řešen jako 3+kk o výměře cca 65 m2, který se nachází v nové přístavbě. Technicky je byt ve velmi dobrém stavu, je třeba pouze opravit část podlahy. Doposud byl byt dlouhodobě pronajímán. Byt má samostatný vchod přímo ze zahrady a je tak naprosto oddělen od zbytku domu. Z bytu je možné projít přes prádelnu do sklepních prostor. 

Byt č.2 - ateliér 
V přístavbě domu byl vybudován byt ateliérového stylu, která má nepopsatelné kouzlo. Ať se jedná o panoramatický výhled na Jizerské hory nebo naprosto unikátní kachlová kamna, která jsou dominantou celého prostoru. V celém bytě je přiznána výška až do štítu a díky tomu je v prostoru vybudováno prostorné spací patro. Dispozičně je byt řešen jako 2+kk s výměrou okolo 110 m2. Je otázkou zda ho využijete jako víkendový apartmán ke krátkodobým pronájmům, naprosto fantastickou společenskou místnost pro vaši rodinu a nebo třeba jako kancelář pro někoho s kreativní duší. Tento byt má neskutečný potenciál. 

Byt č.3 - mezonet 
V původní části domu je mezonetová bytová jednotka o dispozici 4+kk a výměře cca 105 m2, kdy v přízemí najdeme kuchyň, jídelnu, obývací pokoj a sociální zázemí. V patře jsou dvě ložnice, koupelna a sklad. Přízemí je zároveň propojeno schodištěm do suterénu. Byt byl využíván pro bydlení majitelů. Obytné místnosti v přízemí jsou směřovány do ulice a lesoparku. Naopak v podkroví nabídne koupelna fantastický výhled do zeleně. 

Všechny byty jsou ve stavu k okamžitému nastěhování a užívání.

Zahrada

Celková výměra pozemku je 873 m2 z toho 201 m2 tvoří zastavěná plocha domu. Zbylá část tvoří mírně svažitou upravenou zahradu, kde najdete zahradní posezení i kůlnu se dřevem. Většina zahrady je zatravněná, ale najdeme tu i pár keřů borůvek a okrasných dřevin. Díky umístění ve svahu není problém zajistit na zahradě naprosté soukromí od sousedů a užívat si ničím nerušený výhled směrem na vršky kopců Jizerských hor. 

Celý dům je tak prostorný, že se jen těžko popisuje jeho charakter a možnosti využití. To všechno vám rád představím osobně, až se uvidíme na prohlídkách. 

 


 

12.360.000 Kč 

konečná cena vč. právního a realitního servisu

 

Zajímá-li Vás cokoli dalšího neváhejte využít kontaktní formulář níže a ozvat se mi. Samozřejmě můžete zvolit i klasické cesty - zavolejte, pošlete email, napište přes WhatsApp nebo messenger. Záleží, co je Vám pohodlnější.

Já se na Vás budu těšit osobně při prohlídkách nemovitosti.

Zdeněk Milfajt - MILFAJT REALITY

 Novinky a zajímavosti z mé práce a realitního oboru můžete sledovat na sociálních sítích: 

  FACEBOOK

  INSTAGRAM

 

* Prodávající si vyhrazuje právo vybrat kupujícího na základě jím zvolených kritérií
* Z důvodu absence PENB je nemovitost dočasně zařazena do kategorie G.
* Výměry uvedené v inzerci mají pouze informativní charakter 

Videoprohlídka

Zdeněk Milfajt

"reality lidsky a pro lidi" moje moto, kterým se řídím v celé své praxi. 
Prodej, nákup nebo pronájem nemovitosti pro Vás má být příjemným zážitkem, kterým Vás provedu.
 


Zdeněk Milfajt

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF