Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Prodej rodinného domu, Starý Harcov, Liberec

PRODÁNO

DVOUGENERAČNÍ RODINNÝ DŮM SE ZAHRADOU,

PARKOVIŠTĚM A GARÁŽÍ 

ZA CENU VĚTŠÍHO BYTU V CENTRU LIBERCE

 

Popis nemovitosti

Rodinný dům v libereckém Starém Harcově, který je pořídíte cenu většího bytu v centru města?
To je přesně nemovitost, kterou Vám nyní nabízím ke koupi.

 

Dům Vám aktuálně nabídne mezonetovou bytovou jednotku 3+kk po rekonstrukci a přízemí s možností vybudování dalšího bytu 1+1 či kanceláři. K domu zároveň patří kaskádová zahrada vhodná k odpočinku, aktivnímu využití či parkování.

Adresa domu ve Starém Harcově, ul. Svobody a Na Zvonku nabízí skvělý kompromis mezi bydlením ve městě a v přírodě. Během 10 minut chůze jste v lesích na kraji Jizerských hor. Stejně tak máte u domu základní školu, zastávku MHD či restauraci. Centrum města je pak vzdáleno přibližně 3 kilometry.

Jedná se o zděný třípodlažní dům se sedlovou střechou, který není podsklepen. V druhém a třetím podlaží je zrekonstruovaný mezonetový byt o dispozici 3+kk a podlahové ploše cca 120 m2, která disponuje prostornou koupelnou, obývacím pokojem propojeným s kuchyňským koutem. Byt má vlastní vstup ze zahrady domu. Je zde možnost rozšíření o prostor v podkroví a vybudovat zde pracovnu či další ložnici.

V přízemí domu jsou nyní nevyužívané skladovací prostory, které je možné přebudovat na bytovou jednotku 1+1 či kanceláře. V případě vybudování bytu je možné byt pronajímat s čistým nájemným cca 70 tis. Kč/rok.

Dům je napojen na obecní vodovod, kanalizaci, plyn i elektřinu. Vytápění je řešeno plynovým koltem. Střecha domu byla rekonstruována před 15 lety. Okna v 2. a 3.NP jsou plastová. U domu je přistavěna zděná garáž, která však potřebuje úpravu vzhledem k velikosti vjezdu a výšce stropu.

K domu náleží kaskádová zahrada o výměře cca 570 m2, která je přístupna z ulice Na Zvonku. V horní části zahrady je vybudováno menší parkoviště pro 2-3 automobily a zatravněná část například pro hřiště. Další část zahrady je přístupná přímo z bytu a je vhodná pro pergolu, grilování či bazén. Poslední část zahrady je přímo za domem, která může sloužit například k parkování automobilů s vjezdem z hlavní ulice.

Pro klienty zajišťuji ve spolupráci s mými partnery zdarma konzultaci financování koupě této nemovitosti, kdy najdeme nejvýhodnější řešení Vaší konkrétní situace. 
Dům je evidovaný jako rodinný dům, financování koupě je možné řešit hypotéčním úvěrem. 

Pro více informací a sjednání prohlídky jsem Vám k dispozici, neváhejte mě kontaktovat.

Orientačně si můžete financování spočítat zde v hypotéční kalkulačka

 

cena nemovitosti

4.990.000,- Kč

konečná cena vč. právního a realitního servisu

 

V případě zájmu o prohlídku či více informací mě kontaktujte přes kontaktní formulář na konci této stránky

 

Zdeněk Milfajt - MILFAJT REALITY

Novinky a zajímavosti z mé práce a realitního oboru můžete sledovat na sociálních sítích: 

  FACEBOOK

  INSTAGRAM

 

Z důvodu absence PENB při začátku inzerce je nemovitost dočasně zařazena v kategorii G.

Videoprohlídka

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF