Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Prodej domu pro rodinu - 6+kk + garáž, Liberec - Dolní Hanychov

BYDLENÍ POD JEŠTĚDEM PRO CELOU RODINU

dispozice 6+kk + garáž

200 m2 užitná plocha 

937 m2 zahrada

Popis nemovitosti

BYDLENÍ PRO RODINU, to je synonymum této nabídky. 

dispozice 6+kk, velký obývák i kuchyně

čtyři samostatné ložnice 

krásná zahrada

 

Bajkalská ulice je na pomezí libereckého Dolního Hanychova a Františkova, proto nabízí zajímavé spojení kompletní občanské vybavenosti a blízkosti přírody i lesů Ještědského hřebene.
V okruhu 500 metrů od domu je škola, školka, zastávka autobusu i tramvaje nebo obchod. Do centra města je to sotva 5 minut autem nebo 15 minut MHD. V tomto ohledu vám nebude chybět nic z výhod bydlení ve městě.
Ale nemusíte se vzdávat ani přírody či sportu. 300 metrů od domu začínají louky, přes které se projdete do lesa nebo rovnou na Ještěd. Pohled na něj si budete užívat přímo ze zahrady.

Zahrada nabídne při výměře 816 m2 dostatek prostoru pro celou rodinu. Severní část před domem slouží k parkování a ukládání dřeva. Východně orientovaná část je užitná (kompost, záhonky). Hlavní část je jižně orientovaná a jako stvořená do pro odpočinek, grilování nebo další záhony. Tato část je přístupná přímo ze Strakonické ulice a do budoucna je možné řešit další využití, třeba pro menší chatku.

Dům prošel finální kolaudací v roce 2017. Stavba byla započata v roce 2008 a postupně dokončována. Dům provedením odpovídá moderní stavbě se všemi výhodami.
Stavba, půdorysně řešena do tvaru L, nabídne klasickou konstrukci dvou obytných podlaží se sedlovou střechou. Při zastavěné ploše 132 m2 je ve dvou podlažích 201 m2 užitné plochy včetně garáže (23 m2). Aktuálně majitelé garáž využívají jako skladovací prostory, díky vysokým stropům je tu opravdu dostatek místa. 

  

Dispozičně je dům řešen pro plnohodnotné a pohodlné bydlení i početné rodiny.
Přízemí dominuje prostorný obývací pokoj, orientovaný jižně do zahrady a hlavně vybavený krásným krbem. Atmosféra a posezení u krbu je těžko nahraditelné. Chodbou je propojen s obrovskou kuchyní, kde je prostor pro jídelnu a vybudována prakticá spíž. Takto prostorná kuchyňská linka uspokojí asi každou kuchařku. V přízemí je menší koupelna (WC + sprchový kout), zádveří s předsíní a garáž. Z přízemí je samozřejmě přímý vstup přímo do zahrady. 

  

V patře najde každý člen rodiny své soukromí. Čtyři neprůchozí ložnice jsou přístupné z prostorné haly. Na patře je také praktická komora a hlavní koupelna, která je nyní připravena k dokončení dle vašich představ (příprava na vanu / sprchu, toaletu, umyvadla atd.). V celém domě je dostatek úložných prostor, které rozšiřuje půdní prostor nad celým domem. 

 

 

Celkový stav domu a jeho provedení je naprosto perfektní. V domě můžete ihned bydlet!
Stavba je ekonomická a úsporná.  Vytápění elektro kotlem v kombinaci s krbem, který je napojen do výměníku. S ohledem na elektro kotel je dům zařazen do kategorie E dle průkazu energetické náročnosti. Reálně je dům daleko úspornější.
Solární panely pomáhají s ohřevem vody. 
S ohledem na kombinaci těchto technologií aktuálně platí majitelé do 5.000 Kč za vytápění a spotřebu elektřiny. Konkrétně okolo 2.500 Kč za spotřebu elektřiny a 2.500 Kč za palivové dříví. Samozřejmě je třeba připočíst platby za spotřebu vody a další drobnosti. 
S ohledem na velikost domu jsou to velmi nízké náklady, které je problém dosáhnout i v menších bytech.

 

 Atmosféra, velikost i praktičnost domu se těžko popisuje. Musíte ji zažít.

Přijďte se podívat a uvidíte, zklamaní nebudete.  


11.950.000 Kč 

konečná cena vč. právního a realitního servisu

 

Zajímá-li vás cokoli dalšího neváhejte využít kontaktní formulář níže a ozvat se mi. Samozřejmě můžete zvolit i klasické cesty - zavolejte, pošlete email, napište přes WhatsApp nebo messenger. Záleží, co je vám pohodlnější.

Já se na vás budu těšit osobně při prohlídkách nemovitosti.

Zdeněk Milfajt - MILFAJT REALITY

 Novinky a zajímavosti z mé práce a realitního oboru můžete sledovat na sociálních sítích: 

  FACEBOOK

  INSTAGRAM

 

Prodávající si vyhrazuje právo vybrat kupujícího na základě jím zvolených kritérií
Dům je dle PENB v kategori E. 

Videoprohlídka

Zdeněk Milfajt

"reality lidsky a pro lidi" moje moto, kterým se řídím v celé své praxi. 
Prodej, nákup nebo pronájem nemovitosti pro Vás má být příjemným zážitkem, kterým Vás provedu.
 


Zdeněk Milfajt

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF