Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Prodej rodinného domu, Strakonická, Liberec

unikátní lokalita na konci slepé ulice

sousedství nezastavitelné louky

soukromí - výhled - klid

3+kk - 115 m2 

 

Popis nemovitosti

Můžete se cítit jako na venkově! A to pouhých 10 minut od centra Liberce.

Nevěříte? Já se nedivím, také jsem tomu nevěřil.

Stačil mi jeden den v domě, který nyní představím a naprosto jsem tomu místu propadl.

 

Společně se podíváme do Strakonické ulice, která leží v liberecké čtvrti Karlinky. Jsme kousek od Ještědu, který máme jako na dlani při pohledu ze zahrady. Zároveň autem 8 minut od liberecké radnice. Školka nebo škola, zastávka MHD to jsou samozřejmosti v pěší dostupnosti.

To hlavní je okolí. Dům na adrese Strakonická 164 je poslední na konci slepé ulice, dál už je jenom louka. Louka, která je dle územního plánu nezastavitelná. To pro vás znamená jediné - soukromí a žádní další sousedé! To je něco co v Liberci budete hledat velmi obtížně.

Dům, který představím, tvoří polovinu dvojdomu. Oba domy jsou navzájem naprosto nezávislé a oddělené.

Jedná se o zděnou dvoupodlažní stavbu s plochou střechou. Při zastavěné ploše 69 m2 nabídne dům podlahovou plochu 115 m2. Dispozičně je dům řešen jako 3+kk

 

Dominantou přízemí je prostorný obývací pokoj s kuchyňským koutem. Obývací pokoj je francouzským oknem propojen s venkovní zastřešenou a zasklenou terasu , která pokoj rozšiřuje o dalších 16 m2.

Zároveň je v přízemí toaleta, technická místnost, zádveří a potravinová spíž.

V patře jsou k dispozici 2 ložnice (jedna slouží nyní jako studio), koupelna s vanou, sprchovým koutem a WC, samostatná šatna (8m2) a galerie, která je využívána jako pracovna. Celkem snadnou úpravou jedné příčky získáte v tomto patře 2 menší ložnice a současnou pracovnu v galerii můžete přebudovat na šatnu.

Celý dům je moderně a minimalisticky zařízen. Například vestavěná skříň v obývacím pokoji je velmi praktický detail. Venkovní žaluzie v přízemí jsou příjemným bonusem. Dům v roce 2018 prošel částečnou rekonstrukcí podle představ současných majitelů - bourání příček, nové podlahy v domě, nové vestavěné skříně, vybudování okna v koupelně a další praktické drobnosti.

Vytápění domu je řešeno plynovým kotlem. Ohřev vody je řešen přes solární panely na střeše v kombinaci s plynovým bojlerem. Dle PENB je nemovitost v kategori B. Pro představu jak je dům energeticky náročný mohu uvést zálohy na energie z posledních let (před energetickou krizí), kdy majitelé platili cca 1.200 Kč/měsíc na plyn a cca 1.300 Kč/měsíc na elektřinu. To znamená, že dům vychází nákladově levněji než byt podobné velikosti v panelovém domě. 
Dům je standardně napojen na obecní kanalizaci, vodu, elektřinu i plyn.

Ať jste na zahradě nebo v domě, neustále mě překvapuje nádherný výhled. Ať severně na Liberec a Jizerské hory nebo naopak jižní stranou na majestátní Ještěd.

Zahrada okolo domu má výměru 484 m2 a je připravena k dokončení podle vašich představ. Část zahrady je využita jako kryté stání pro automobil (možnost rozšíření pro 2-3 vozy). Zbylá část zahrady měla tvořit odpočinkovou část s bazénem, kdy oceníte soukromí bez sousedů.

Díky návaznosti na louku máte pocit "nekonečné" zahrady. Tohle se těžko popisuje, musíte to zažít.

 

Přijďte se podívat a uvidíte, zklamaní nebudete.  

 


 

10.580.000 Kč 

konečná cena vč. právního a realitního servisu

 

Zajímá-li Vás cokoli dalšího neváhejte využít kontaktní formulář níže a ozvat se mi. Samozřejmě můžete zvolit i klasické cesty - zavolejte, pošlete email, napište přes WhatsApp nebo messenger. Záleží, co je Vám pohodlnější.

Já se na Vás budu těšit osobně při prohlídkách nemovitosti.

Zdeněk Milfajt - MILFAJT REALITY

 Novinky a zajímavosti z mé práce a realitního oboru můžete sledovat na sociálních sítích: 

  FACEBOOK

  INSTAGRAM

 

* Prodávající si vyhrazuje právo vybrat kupujícího na základě jím zvolených kritérií
* Z důvodu absence PENB je nemovitost dočasně zařazena do kategorie G.

Videoprohlídka

Zdeněk Milfajt

"reality lidsky a pro lidi" moje moto, kterým se řídím v celé své praxi. 
Prodej, nákup nebo pronájem nemovitosti pro Vás má být příjemným zážitkem, kterým Vás provedu.
 


Zdeněk Milfajt

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF