Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Prodej bytu 3+1, Skelná, sídl. Šumava, Jablonec n. Nisou

Popis nemovitosti

Představím vám rodinný byt 3+1 v cihlové vile s nádherným výhledem na město. Dům je 5 minut chůze od přehrady a navíc má u domu zahradu i parkování.

Na rohu ulic Skelná a Švédská se nachází třípodlažní vilka, která může být vaším novým domovem. Jedná se o strategickou lokalitu na okraji sídliště Šumava, která spojuje kompletní občanskou vybavenost s dostupností přehrady a vlastní zahradou.
Přímo u domu je škola, školka i autobusová zastávka. Do pár minut chůze je k dispozici obchod, restaurace, lékárna nebo pošta. Kompletní občanská vybavenost je v centru města, kam dojdete během 15 minut.
Výhodou této lokality je bezesporu bezproblémové parkování přímo před domem.

Dům samotný je v dobrém technickém stavu a starají se o něj společně majitelé třech bytových jednotek v domě. Aktuálně jsou vyřešeny společné rozvody a střecha. Do budoucna je v plánu oprava fasády. Za domem je ke společnému užívání zahrada, která slouží pro parkování i letní posezení. K bytu na zahradě patří 2 kůlny o výměře 22m2.

V podkroví domu je situován byt o podlahové ploše 76 m2, který nabídne oblíbenou a praktickou dispozici 3+1 (půdorys a rozměry najdete ve fotogalerii).
Jako rodina jistě oceníte prostorný obývací pokoj s jihozápadní orientací, který nabídne nádherný výhled od Černé Studnice až po Ještěd. Dětem určitě udělá radost prostorný dětský pokoj. Ložnice je sice menší, ale díky orientaci do zahrady naprosto tichá. Oddělená koupelna od toalety je pro rodinu z praktických důvodů jako dělaná. Do kuchyně bez problému umístíte i jídelní stůl.
Byt je v dobrém technickém stavu a je možné ho ihned vyžívat. Nicméně, aby splňoval současné trendy je třeba mu věnovat trochu péče.
Ohřev vody je řešen elektrickým bojlerem. Vytápění zajišťují elektrické přímotopy, které je možné vyměnit za přímotopy nové generace s úsporou cca 30% energie.

Kompletní informace o nemovitosti, fungování domu, náklady na byt a další detaily vám rád sdělím osobně.
Neváhejte mě kontaktovat a já se na vás budu těšit při prohlídkách nemovitosti.

Z důvodu absence PENB je nemovitost zařazena do kategorie G.
Majitel si vyhrazuje právo vybrat nejvhodnějšího kupujícího dle jeho kritérií.

Zdeněk Milfajt

"reality lidsky a pro lidi" moje moto, kterým se řídím v celé své praxi. 
Prodej, nákup nebo pronájem nemovitosti pro Vás má být příjemným zážitkem, kterým Vás provedu.
 


Zdeněk Milfajt

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF