Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Prodej bytové vily, Velké Hamry

Popis nemovitosti

Na hlavním tahu mezi Prahou a Harrachovem vám představuji krásnou vilu z roku 1925, která může sloužit pro bydlení, podnikání a stejně tak rekreaci nebo krátkodobé pronájmy.

 

Velké Hamry jsou menší město, zajímavé svou strategickou polohou na pomezí Jizerských hor a Krkonoš. Sjezdovky vzdálené pár kilometrů na Tanvaldském Špičáku, v Kořenově nebo Harrachově. Tratě pro běžecké lyžování jsou například v okolí přehrady Souš. V létě je okolí rájem pro cyklistiku.

Město nabídne základní občanskou vybavenost - obchod, restaurace, škola i školka. Plná občanská vybavenost je v dispozici v Tanvaldě (5km), Jablonci (15km) nebo Liberci (25 km).

Díky tomu je tato lokalita vhodná jak na trvalé bydlení tak jako rekreační oblast.

 

Nádherná dvoupodlažní vila byla navrhnuta v roce 1923 a tou dobou také dokončena. V posledních 20 letech probíhala komplexní rekonstrukce: fasáda, rozvody, střecha, vytápění, plastová okna a další úpravy, tak ať je dům dalších několik let bez investic.

 

V tuto chvíli je dům využíván k účelům dle původního návrhu. Obchodní prostory v přízemí slouží pro provoz lékárny. V patře je bytová jednotka, která slouží pro bydlení majitelky. Dům je téměř po celé ploše podsklepen. V podkroví je prostorná a suchá půda, která vybízí k vestavbě dalšího bytu nebo apartmánu.

Kromě obecního vodovodu je možné využít vlastní studnu na užitkovou vodu.

 

Obchodní prostor má výměru cca 130 m2. Prodejnu o výměře cca 31 m2, který je možné zvětšit o sousední kancelář. Další prostory tvoří kanceláře, sklady a sociální zázemí. Vstup do prostor je možný z ulice, bočním vchodem a nebo hlavním vstupem ze zahrady.

Pokud prostory nevyužijete jako komerční, je tu možnost vybudovat dva menší byty 2+1 a 1+1. Vytápění prostoru a ohřev teplé vody je řešeno elektrickým kotlem.

 

V prvním poschodí byly původně dvě bytové jednotky. Jejich spojením vznikl současný byt o dispozici 5+1 se 2 koupelnami a výměrou 130 m2. Vše je připraveno tak, aby bylo možné kdykoli byt opět rozdělit.

Byt si můžete projít v galerii díky virtuální prohlídce.

Celý byt prošel kompletní rekonstrukcí (před 6 lety) a je ihned připraven k nastěhování. Pouze jeden pokoj je před dokončením (dokončit podlahy).

Dispozičně je byt jako stvořený pro početnou rodinu nebo vícegenerační bydlení.

Vytápění je řešeno elektrickým podlahovým topením a krbovými kamny.

 

Přímo u domu je vydlážděno prostorné parkoviště pro 4-5 osobních automobilů.

Za domem je rovinatá a zatravněná zahrada o výměře 713 m2, která je příjemně chráněna od ulice a po celý den nádherně prosluněná.

 

Veškeré další doplňující informace Vám velmi rád poskytnu osobně.

Neváhejte mě kontaktovat, domluvíme si termín prohlídky a já se budu těšit na viděnou.

 

Z důvodu absence PENB je nemovitost dočasně zařazena do kategorie G

 


8.500.000Kč 

konečná cena vč. právního a realitního servisu

 

Zajímá-li vás cokoli dalšího neváhejte využít kontaktní formulář níže a ozvat se mi. Samozřejmě můžete zvolit i klasické cesty - zavolejte, pošlete email, napište přes WhatsApp nebo messenger. Záleží, co je vám pohodlnější.

Já se na vás budu těšit osobně při prohlídkách nemovitosti.

Zdeněk Milfajt - MILFAJT REALITY

 Novinky a zajímavosti z mé práce a realitního oboru můžete sledovat na sociálních sítích: 

  FACEBOOK

  INSTAGRAM

Videoprohlídka

Zdeněk Milfajt

"reality lidsky a pro lidi" moje moto, kterým se řídím v celé své praxi. 
Prodej, nákup nebo pronájem nemovitosti pro Vás má být příjemným zážitkem, kterým Vás provedu.
 


Zdeněk Milfajt

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF