Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Byt 4+1, výměra 108 m2, Liberec - Staré Město

PRODÁNO

velmi prostorný byt po kompletní rekonstrukci

bydlení 5 minut chůze od ZOO

prostorná zahrada u domu

parkovací stání

Popis nemovitosti

Bydlení v Březové aleji může být Vaším splněným snem

Právě tyto vlastnosti má byt, který Vám nyní nabízím k prodeji.

 

Bytová jednotka se nachází v 1. patře (2.NP) bytového domu na adrese Březová alej 1208, Liberec XV - Starý Harcov. Jedná se o velmi vyhledávanou a ceněnou lokalitu. Zejména díky jejímu již vytvořenému charakteru okolí, který nebude měněn novou výstavbou. V okolí tak najdete nejednu architektonicky zajímavou vilu nebo například terasové domy od arch. Jaromíra Vacka. 
Lokalita nabízí strategické a praktické umístění mezi vilovou čtvrtí u ZOO Liberec, libereckou přehradou , Jizerskými horami a zároveň skvělou dostupností do centra města. Ideální bydlení pro aktivní rodinu s dětmi. V pěší dostupnosti je k dispozici zastávka autobusu i tramvaje, obchod, ZOO Liberec, kavárna a další. Nedaleko je pak základní škola Lesní, školka, nemocnice, liberecká přehrada.  a veškerá občanská vybavenost. Mít Jizerské hory přímo za domem ocení určitě každý výletník nebo sportovně založený jedinec. 

Dům samotný spravuje velmi dobře fungující SVJ, které ho udržuje v dobré kondici - nová střecha, hotové rozvody, vlastní plynová kotelna, dostatečná rezerva fondu oprav. V domě je celkem 18 bytových jednotek rozdělených do 3 vchodů. U domu je prostorný dvůr k parkování, kde má každý byt svá parkovací místě. Za domem je k využití společná a oplocená zahrada. 

Bytová jednotka samotná při výměře 108 m2 nabízí dispozici bytu 4+1. Za zmínku stojí praktická komora/šatna a šikovné řešení, kdy jsou všechny pokoje vyjma obývacího řešeny jako neprůchozí. 
Kompletní rekonstrukce byla v bytě realizována před cca 10 lety, kdy byly vyměněny rozvody elektřiny, vody a odpadů, nové plovoucí podlahy, nové dveře, plastová okna, zařízení koupelny a další. Byt je nyní ve stavu, kdy není potřeba žádných dalších úprav. 
Vytápění a ohřev vody je řešen lokální plynovou kotelnou, díky tomu jsou v bytě náklady téměř srovnatelné s novostavbou. Při obsazení čtyř člennou rodinou vychází měsíční platba cca 6.000,- Kč + spotřeba elektřiny. V této platbě je již zahrnut fond oprav, vytápění, spotřeba vody, úklid i parkovací stání.
K bytu náleží sklepní kóje o výměře 10,6 m2 a půda o výměře 6,6 m2. K využití jsou pak společné části půdy i sklepů - např. kočárkárna či bunkr z dob války.

Pro klienty zajišťuji ve spolupráci s mými partnery zdarma financování koupě této nemovitosti, kdy nabídneme nejvýhodnější řešení Vaší konkrétní situace. 

Orientačně si můžete financování spočítat zde v hypotéční kalkulačka

 

Cena nemovitosti

5.950.000,- Kč

konečná cena vč. právního a realitního servisu

 

V případě zájmu o prohlídku či více informací mě kontaktujte

přes kontaktní formulář na konci této stránky

 

Zdeněk Milfajt

MILFAJT REALITY

Novinky a zajímavosti z mé práce a realitního oboru můžete sledovat na sociálních sítích: 

 FACEBOOK

 INSTAGRAM

 

Z důvodu absence PENB při počátku inzerce byla nemovitost dočasně zařazena do kagegorie G.

 

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF