„Díky za spolupráci. Pan Milfajt našel rychle kupce pro převod naší nemovitosti za odpovídající cenu. Jeho přístup byl velmi vstřícný, jeho služby velmi profesionální a za dobrou cenu.”
Moc děkujeme panu Milfajtovi za velice profesionální a hlavně lidský přístup. Pan Milfajt nám se vším velice pomohl a díky němu proběhl celý obchod hladce a podle představ. Doporučujeme všemi deseti! :)
Tímto potvrzuji všechna kladná hodnocení směřována k panu Milfajtovi a jeho profesionálnímu a zároveň přátelskému přístupu. Spolehlivost, ochota a rychlost v jednání byla naprosto neuvěřitelná. Koupení bytu s ním byla hračka - všechno zařídil, včas o všem informoval a poskytnul nám tzv. all inclusive. Jednoznačně doporučuji ?
Pana Milfajta mohu s klidným svědomím všem zájemcům o prodej či koupi nemovitosti doporučit. Kupovali jsme přes něj byt a ne vždy to s námi bylo jednoduché, ale po celou dobu byl maximálně ochotný a vstřícný, mohli jsme se na něj spolehnout. Zkrátka profesionál na svém místě.
Pana Milfajta můžeme po vlastní zkušenosti každému vřele doporučit. Líbí se nám jeho profesionální a proklientský přístup. Zkrátka realitní makléř, u kterého poznáte, že ho práce baví, dělá ji pro lidi, a záleží mu na spokojenosti všech stran. Je to člověk na správném místě. I když občas něco trvalo déle, než by bylo ideální, hodnotím pana Milfajta jako skvělou volbu, pokud potřebujete pomoct s prodejem či nákupem nemovitostí.
"Pana Milfajta mohu všem doporučit. Obrátila jsem se na něj s potřebou pronájmu bytu a hledání spolehlivého nájemníka. Jeho jednání bylo rychlé, spolehlivé a profesionální. Nejen, že mi našel zcela spolehlivé nájemníky, ale navíc i zajistil plynulý odchod puvodniho nájemníka. V budoucnu se budu obracet již jen na něj, a to samé mohu doporučit i komukoliv jinému. Kateřina Burešová."
Zdeňka Milfajta s radostí doporučuji. Provedl mě koupí poměrně náročné nemovitosti, která měla spousty specifik. Byl upřímný a nic nelakoval na růžovo. Obchod proběhl ve vzájemné důvěře ke spokojenosti všech. Díky.
Koupě bytu přes makléře pana Zdeňka Milfajta probíhala velice klidně a organizovaně. Pomohl nám ve všech situacích svojí vstřícností, ochotou a informovaností. Mohu jen doporučit! PhDr. Stanislava Exnerová
Tentokrát naše spolupráce probíhala u prodeje nemovitosti. Opět rychlý, bezproblémový obchod s nadstandardem. Pan makléř je ochotný, spolehlivý, jezdí včas a splní, co slíbí. Ideální varianta. Děkuji Lucie D.
S panem Milfajtem jsme se poznali během koupě bytu v Jablonci nad Nisou, kterou pro nás zprostředkovával. Ačkoliv byl celý proces od začátku provázen problémy ze strany prodávajícího, tak pan Milfajt tady byl vždy pro nás a vše se snažil vyřešit v co nejkratším termínu. Celý proces začal v období, kdy byla moje žena v 9. měsíci těhotenství, tudíž jsme měli dost starostí sami se sebou. Zdeněk za nás udělal mnoho věcí, aniž by musel. Zároveň se mi líbilo, že co řekl, to prostě platilo. O všem nás informoval a byl velice trpělivý. Choval se k nám velice přátelsky, kdy nám s manželkou přišlo, že ani neuzavíráme obchod, ale jsme spíše přátelé. Zdeněk nám byl k dispozici 24/7, kdy jsme ho bohužel museli otravovat i během dovolené. Neměl s tím žádný problém a zachoval se vždy profesionálně. Na Zdeňkovi je vidět, že ho práce baví a naplňuje. Nelze jinak, než doporučit !!! Tímto Vám chceme poděkovat za vaši skvělou práci.
Správný přístup k věci. Takto bych si představoval profesionální, dlouhodobý a komplexní servis. Řešil jsem pronájem bytu a vše proběhlo ku spokojenosti všech zúčastněných. Díky!
Dobrý den, pane Milfajte, rád bych Vám touto cestou poděkoval za perfektní, profesionální a rychlý prodej nemovitosti našeho klienta z USA, kterou nabyl z dědictví v ČR. Díky Vašemu vstřícnému přístupu a flexibilitě jsme vyřídili všechny potřebné náležitosti a administrativu, převod proběhl rychle a dosažená prodejní ceny byla vynikající. Ještě jednou i jménem našeho klienta moc děkuji a rád Vaše služby využiji i v budoucnu. Mgr. MgA. Jaromír Pařil, LL.M., advokát
Zdeňka Milfajta znám již nějakou dobu, a proto jsem se na něho ihned bez váhání obrátila, když jsem potřebovala prodat svůj byt. Zdeněk je ve svém oboru totiž skvělý profesionál, je zapálený do své práce, velmi vstřícný, přátelský, ochotný člověk, pro kterého není nic problém a s tím i tak přistupuje ke svým klientům. Svému oboru rozumí, má obrovský přehled a spolupráce proto s ním proběhla naprosto bez problémů. Vždy dodržel slovo, co se domluvilo, to platilo. To bylo pro mě nejdůležitější. Motem jeho práce je „ reality lidsky a pro lidi“, což je naprosto namístě. Zdeňka můžu vřele doporučit, je na něho prostě spolehnutí. „Zdeňku, ať se daří a ještě jednou děkuji za rychlé vyřízení mého prodeje. Myslím, že všichni zúčastněné strany byly maximálně spokojeni.“
Se Zdendou se známe dlouho, pomáhal mi jeden byt koupit a nyní můj druhý byt prodat. Vše šlapalo jako na drátkách, o nic jsem se nestaral, předal jsem klíče a ostatní už řešil výhradně Zdenda. Prodal byt za vyšší cenu než jsem očekával a ve velmi krátkém čase. Zajistil kompletní právní servis, financování koupě pro kupujícího, podpisy kupních smluv a to vše mě stálo jednu schůzku u advokáta k podpisu smluv. Takhle si představuji kompletní servis. Děkuji za spolupráci.
Pan Milfajt mi pomohl dořešit prodej nemovitosti, kterou jsme původně prodávali přes celorepublikově etablovanou realitní kancelář. Ta však přestala po několika měsících konat i to málo, co konala. Sami jsme si našli kupce a tím by se snížila provize pro RK. Tím přestal jakýkoli kontakt. Naopak s panem Milfajtem bylo vše domluveno během pár chvil a zanedlouho jsme podepisovali smlouvu. Díky tomu mi spadl kámen ze srdce kvůli táhnoucímu se obchodu, který jsem si vzal na starost jako zástupce rodiny. Jan Sedlák, Železný Brod
Dobrý den, děkuji za skvěle odvedenou práci. Vše proběhlo nad očekávání skvěle. Již při první prohlídce jsem byl seznámen s celkovým stavem nemovitosti a nic neočekávaného mě pak také nepřekvapilo. Všechny náležitosti ohledně prodeje jste připravil a dovedl vše ke zdárnému vyřešení obchodu. Určitě Vás budu doporučovat všem lidem, kteří se zmíní o úmyslu řešit bydlení. Děkuji Josef Lutovský
Dobrý den, pane Milfajte Pokud se týká stylu Vaší práce, cením si Vaší důvěryhodnosti, spolehlivosti a odbornosti. Díky tomu naše/Vaše obchody probíhají hladce. V kombinaci s Vaší znalostí věci to vytváří ten krásný stav, kdy věci běží, já se nemusím o nic starat a máj jistotu, že i zdárně doběhnou. Doufám, že budu mít příležitost Vás doporučit. Děkuji S pozdravem Jiří Simon
Dobrý den, pane Milfajte, moc dobře si na náš začátek spolupráce a na Vás pamatuji. Dopoledne mi volala paní Urbánková a je nadšená! Neskutečně Vás chválila a já z toho měla ohromnou radost! Říkala, že jste si hrozně moc sedli a co jste slíbil, to jste splnil. Moc mi záleželo na tom, aby makléř, který se postará o její byt v Liberci, byl jedním slovem prostě boží – což už jsem Vám říkala tenkrát v našem hovoru ?, protože si samotná paní Urbánková je skvělá ženská! Jsem hrozně šťastná za to, že jste se jí ujal právě Vy a že jste jako bonus byt místo pronájmu prodali. Vzhledem k jejím časovým možnostem to byla ta nejlepší varianta. Gratuluji Vám tedy k prodeji a jak jste to, podle slov paní Urbánkové, dokonale sladili. ? Na inzerát jsem koukala, vizualizace jsou skvělé, jde vidět, že jste s tím měl hodně práce, která se vyplatila. Budu se opakovat, ale jsem hrozně šťastná, jak to dopadlo (a trochu nafrněná, že jsem Vás vybrala ?). Byla bych velice ráda, kdybych se na Vás mohla do budoucna obrátit, pokud by se k nám dostal nějaký klient z Liberce a okolí a jsem ráda, že tam znám někoho, na koho se dá spolehnout! ? Závěrem bych Vám moc ráda popřála krásné a hlavně klidné svátky! My z realit totiž neumíme odpočívat a neustále nám šrotují v hlavách postupy a plány a komplikace a financování, a….vždyť to znáte! Takže přes Vánoce vypnout, relaxovat a jen se cpát cukrovím ?. V novém roce ať se Vám pak daří minimálně stejně dobře, jako doposud, né-li líp a buďte stále tak profesionální a fajn, jako Vás vidí klienti! ? S přátelským pozdravem Bc. Michaela Bartušková BucaGroup s.r.o.
Realitního makléře, pana Zdeňka Milfajta jsem si vybrala celkem náhodně a nelituji. Provedl mě prodejem družstevního bytu mého syna velmi klidným způsobem. Je nejen profesionál, to se pčedpokládá, ale také velmi vstřícný, ochotný a trpělivý ke starším klientům. Doporučuji jeho spolupráci a moc děkuji . Květa Selnerová
Vážený pane Milfajte, děkuji především jménem svých rodičů za úspěšnou realizaci prodeje jejich bytu. Jménem svým pak za naprostou profesionalitu, se kterou samotný prodej proběhl. Jsem si plně vědoma toho, že se vždy jedna o záležitost, kdy navzdory uzavřeným smlouvám, jde o situaci, kdy záleží především na důvěře mezi všemi zúčastněnými. A mohu pouze konstatovat, že nikdy během toho poměrně zdlouhavého procesu jsem neměla důvod pochybovat o vaší dobré vůli uzavřít celý obchod k naší spokojenosti. Děkuji a přeji do budoucna vše dobré. I.Brenkova
Pana Milfajta mi doporucil kamarad. Dlouhodobe ziji v zahranici (USA) a i presto cely proces prodeje moji nemovitosti probehl absolutne bez problemu. Pan Milfajt mi byl k dispozici 24/7 via email a o vsem me dukladne informoval. Pokud hledate realitniho maklere na prodej nebo koupi nemovitosti, Milfajt reality je ta spravna volba.
Doporučuji, mít se mnou trpělivost a jednu věc mi vysvětlovat 3x jen tak někdo nedá, p. Milfajt zvládnul a ještě nad rámec svých povinností se vším pomohl. Nyni řeším menší komplikací a opět nemá problém se mnou řešit , skvělý přístup a profesionalita.
Musím všem doporučit přístup pana Milfajta, jednání a vše kolem pronájmu bytu probíhalo bez problému a rychle. Je vidět, že se ve svém oboru vyzná a rozumí tomu, co nabízí. Ještě jednou dekujeme.
Pana Milfajta doporučuji, velice nám pomohl s koupí bytu, je to profesionál, ve svém oboru se vyzná a je schopen toho hodně zařídit i nad rámec svých povinností. Je trpělivý i když to rozhodování klientům někdy dlouho trvá jako nám :).
Pan Milfajt je makléř na správném místě, je na něj spolehnutí, vždy poradí a pomůže, i když je vidno, že nestíhá, řeší vše s úsměvem, chodí včas, věci konzultuje, nebojí se vyjádřit svůj názor, z mého pohledu mu nejde čistě jen o obchod, ale záleží mu na tom, aby byly obě strany ve všech směrech spokojené.
Dobré ráno pane Milfajte, co se týká zpětné vazby k Vaší osobě a Vaší práci mám tohle: musím říct, že jsem moc rád, že jsem Vás v životě poznal. Jste odborník, znáte trh, pracujete profesionálně bez emocí, kreativně hledáte i nestandardní řešení (vždy v rámci zákonů), nebojíte se jít do vyjednávání s úřady a jednání úspěšně zvládáte s úsměvem (k mému překvapení až překvapivě hladce) a směřujete vytrvale k cíli. Celou akci - chalupa, jste vyřešil naprosto bravurně a k plné spokojenosti. Děkuji a budu Vás doporučovat dalším lidem
Pana Milfajta mohu vřele doporučit. Prodej bytu zařídil k mé plné spokojenosti, vše proběhlo hladce a bez „nečekaných komplikací“. Oceňuji především jeho férové a vstřícné jednání, flexibilitu, maximální informovanost o všech krocích prodeje a snahu co nejméně zatěžovat klienta nezbytnou agendou. Rád se na něj v případě potřeby zase obrátím.
Spolupráce s panem Milfajtem po celou dobu obchodu probíhala bez zádrhelů a zdržení. O celý prodej se postaral od začátku do konce, kdy nás zastoupil ve všech jednáních. Drobné problémy, které prodej přinesl vyřešil bez naší pomoci. Takto jsem si představoval realizaci prodeje nemovitosti přes realitní kancelář. Spolupráci s panem Milfajtem a MILFAJT REALITY mohu vřele doporučit.
Koupě bytu, Liberec - Rochlice. Se Zdeňkem jsem právě dokončil nákup investičního bytu v Liberci a chci se podělil o zkušenost s jeho přístupem. Od počátku mi podal maximum informací, které mi pomohly v dalším rozhodování. Nad rámec prodeje mi zajistil financování koupě a spočítal rámcovou návratnost investice. Prodej samotný pak i přes některé zádrhele dovedl bez problémů k úspěšnému konci. Jako bonus zajistil převod nájemních smluv i předání bytu včetně navýšení nájemného, tak aby vycházelo k výpočtům investice. S jeho prací i přístupem jsem byl spokojený a rád ho doporučím mým známým. O mé spokojenosti vypovídá i to, že o nájem bytu se mi bude dále starat právě pan Milfajt.
Pana Milfajta všem vřele doporučuji, je to profesionál na svém místě. Výborná komunikace, poradenství, perfektní zprostředkování a velice rychlé jednání. S další svoji příležitostí ho opět oslovím.
Na pana Milfajta jsme dostali doporučení od přátel. V krátkém čase nám pomohl s nalezením vhodného nájemníka do našeho bytu. Cením si jeho osobního přístupu, flexibility a zodpovědnosti při zprostředkování pronájmu. Vřele doporučuji.
S panem Milfajtem jsem se setkal v rámci zařizování pronájmu bytu na pražských Vinohradech. Vše od samého počátku probíhalo podle dohody a i po uzavření nájemní smlouvy probíhá komunikace s panem Milfajtem na výbornou. Pana Milfajta tedy mohu vřele doporučit. Zdeněk Milfajt je realitní makléř, poradce, specialista a v neposlední řadě odborník s pravděpodobně nejpropracovanějším logem společnosti na české podnikatelské scéně! :)
Prodej parcely proběhl opět v klidu a profesionálně. Vynikající komunikace a informovanost. Nemusel jsem hledat odpovědi na praktické dotazy kupujícího spojené s jeho následným užíváním pozemku, Zdeněk vše zjistil a vyřídil. Těším se na další obchod se Zdeňkem Milfajtem.
Pana Milfajta velmi vřele doporučuji, je to člověk na správném místě a i mě pomohl s nákupem nemovitosti. Vše proběhlo super. Takto zapáleného člověka do své práce už jsem dlouho neviděl. Každopádně až zase budu řešit něco dalšího odhleně nemovitosti rozhodně se na něj znovu obrátím!
Se Zdenkem jsem se poprvé setkala, když jsem před pěti lety potřebovala velmi rychle najít podnájem. Díky jeho profesionálnímu přístupu jsem do týdne bydlela. Vždy, když jsem v podnájmu potřebovala něco řešit, se choval velmi lidsky a se zájmem. Když jsem se rozhodla hledat vlastní bydlení, věděla jsem, že jediný, s kým jsem ochotná toto řešit, je právě Zdeněk. Musím říct, že moje důvěra v něj se mi velmi vyplatila. Náš první rozhovor o vlastním bydlení byl na začátku září, v listopadu jsem měla koupený byt a Vánoce trávila ve svém. Koupě bytu jsem se děsila - kvůli papírování, hypotéce, technickému stavu bytu. Ve skutečnosti jsem na nic nebyla sama. Velké díky mu patří nejen za podporu při procesu koupě a doporučení hypotéčního poradce, ale i za zájem, který projevil, ve chvíli, kdy jeho práce oficiálně skončila. Neumím si představit, že by se jiný makléř zajímal o to, jestli proběhlo stěhování v pořádku, jestli jsou připojené energie a jak proběhly svátky v novém bytě. Právě ten osobní zájem a lidskost je to, co Zdenka odlišuje od ostatních. A to je důvod, proč se na něj znovu obrátím, pokud bych bydlení měla znovu řešit. S díky, Žofie Sandtmann
Moc realitních makléřů jsem zatím nepotkal, ale pan Zdeněk Milfajt mi ukázal, že rozhodně nemůžeme všechny makléře házet do jednoho pytle. Nabízený byt kvalitně nafocen, jasně v inzerátu vypsaná cena a to nejdůležitější byla výborná komunikace. Nebyl problém domluvit si dvě prohlídky bytu a vždy byl dodržen smluvený čas. Vše slíbené od A do Z dodržené, takže za mě veliká spokojenost a pokud někdy budu hledat větší byt, vím na koho se můžu obrátit. **Pronájem bytu 2+kk, Nádvorní, Liberec**
Pan Zdeněk Milfajt je jeden z nejlidštějších realitních makléřů, které jsem prozatím potkal. Již po telefonické komunikaci bylo zřejmé, že se jedná o sympaťáka. O tom, že je to sympaťák, jsem se přesvědčil na osobní schůzce. Mohu ho jen a jen doporučit, po celou dobu byl komunikativní, na mé dotazy odpovídal velmi rychle, vše za mě zařídil. Všechny termíny i s časy vždy dodržel. Dodržel vždy i to, co mi slíbil. Byl na něj opravdový spoleh. Nemohu nic vytknout! Doslova špičková péče o klienta. V případě, že bych potřeboval v budoucnu řešit bydlení či prodej vlastní nemovitosti, nebudu váhat ani minutu a obrátím se opět na pana Milfajta. :) **Pronájem bytu, Sluneční stráň, Liberec**
Zdendu jsem oslovila již při hledání nájemce do svého bytu, když jsem se stěhovala. Volba byla jasná, neboť jsem ho znala z předchozí práce a věřila mu. Nezklamal, vše klaplo a když došlo na prodej bytu, řešila jsem, zda do toho jít s realitkou nebo sama. Našli jsme společnou řeč a na všem jsme se domluvili. Vzhledem k tomu, že jsem prodávala byt z druhé strany republiky, bylo to nejlepší rozhodnutí, které jsem mohla učinit. Ač byl prodej komplikovaný a co šlo, nám házelo klacky pod nohy, vše dopadlo dobře. Velmi oceňuji rychlé jednání a vysokou operativnost. Jakmile se objevil problém (ne na naší straně), ihned se to řešilo. Velkým plusem je, že Zdenda je realiťák na svém místě, který dělá svoji práci srdcem. **Prodej bytu 2+1, Mšenská, Jablonec nad Nisou**

Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení